Geri bildirim TR1 ve TR5 Server Birleşimi Hkda

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Server birleşiminden sonra olumsuzlukları buradan geri dönüş yapalım.

Şuan oyunda ağırlaşma var ve chatten yazılanlar geç gidiyor.

Sorun mu bilmiyorum tr1 yazıyor bu kalıcı mı geçici mi?

Şimdilik benden bu kadar.

2. adeniza

adeniza User

Merak edip iki gün önce bir bakayım yeni Tr serverına dedim; hesap askıda kaldı, oyuna girmiyor. Normalde Avrupa1 de oynuyorum. Destekten destek istedik bir oto cevaptan sonra ses seda yok.
    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.
    diye bir uyarı veriyor. Artık darkorbit nasıl bir nick atadıysa bana...

3. torukojin1

torukojin1 User

Ayn sorun bende de var. Yok mudur bunun çözümü?

4. morkoc1453

morkoc1453 User

hesaplara giremiyoruz support çallısısın lutfen ya kaç gündür ticket atıyorum halen adam akıllı bır gerı donus yok

5. adeniza

adeniza User

Başka bir hesap açıp denemiştim, ona da hesap onaylama penceresi açılıyordu ama bugün bu deneme hesabıma girdim. Yalnız global avrupa hesabıma hala giremiyorum. Bu konuda forum yetkilileri bildirimde bulunup bizi de bilgilendirirler ise sevinirim.

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sorununuzun kısa sürede çözümü için mutlaka id numaranız ,bilmiyorsanız sıralamadan profil linkiniz ile yazınız .Hesabı bulmak ve çözmek bu sebeplerle zaman almaktadır.

Keyifli forumlar.

7. TR1 den TR5 geçen oyuncuların nick başında tr1 kaldırmak için pilot profilinden gerçekleştirebiliyoruz.

Bilginize.

Oyuna giriş yapınca çıkan ana sayfa düzgün çalışıyor.

JUPlTER bunu beğendi.
  8. adeniza

adeniza User

Üye ID, profil linki bunlarla sorunumu ilettim. Ayrıca dün açtığım ve aynı sorunu yaşadığım hesaba hiç talepte bulunmadığım halde bugün girebildim ama yedi yıllık hesabıma düzeltme talep ettiğim halde hala giremiyorum. Yani mesele işimizin şansa kalıyor olması, destek ekibi lütfederse olur yoksa böyle kıvranıp duracağız.

9. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Destek ekibinin yaptığı işleri size verseler sizde aynı durumda olurdunuz emin olun :) günde bu sorundan en az 100 tane geliyor.
    buna ek olarak oyunda gemi incelemesi vesaire gelen birsürü sorun oluyor bir gemiyi incelemek max 30 dk anlayış göstermenizi bekleriz.
    zaten verilen zaman dilimi 48 saat sizlere 48 saat içersinde illaki gemi açılır zaten birleşme bugun bitti.

İyi Forumlar.

10. An itibariyle 5 2 haritası :)

Her yerde oyuncu var sağda solda yukarda aşağıda köşede her yerde :)

11. Yargı

Yargı User

her yerde savaş var

12. adeniza

adeniza User

Desteğin katkılarıyla oyuna girişim normale döndü.

JUPlTER bunu beğendi.
  13. Bende çıkmışım ama nikini merak ettim :D

14. Eicliyim Avcipolat senin nick ? :)

15. •NoThing•Lose•

16. Aynı şirketteniz iyi :)

Zor farkettim seni :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.