TR1

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve malkoç34 tarafından 25 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. malkoç34

malkoç34 User

oyunda hic ilerleme yok tam tersine geriliyor yönetim ne botcular dan vaz geciyor nede trencilerden belki bazan düsünüyrdur hangi taraf daha cok para getiriyor diye o yuzden bu oyun bu hale geldi

sabah giriyorum BL DE trenciler oglen giriyorum aynisi aksam belki degisen birsey vardir diyorum 1,8 2,8 3,8 de etkinlikde yaratik kesemiyorsun botcu dolu

ya bari bir etkinlik yapiyorsunuz basina not gecin bu etkinler botcular icin diye en azindan miletin vakti gitmesin

bannlama yapiyorlar seref siliyor 3 gun sonra aciyorlar adam 1 ayda tren sayesine rutbe aliyor siralamada kayip yok zaten

size bir soru bu adam bu seref puani bugla kasiyor demi tercube ayrimi kasiyor oda hile

dedim ya cok garip bir oyun tr1 de oynamak istiyorsaniz

ya gala klani ya fark yada cenk klani bas vuru yapin sabah aksam trendeler sizin gemileride kasarlar real ayni sekilde

benden bu kadar bu oyundan ne koy ne kasaba olur

2. pluto

pluto Guest

Merhabalar,

Bahsettğnz konulardan maalesef herkes rahatsız ancak geçen aylara yaşadığımız gibi bir ban dalgası kesinlikle gelecektr. Sabırla bekleyelim lütfen.

İyi Forumlar

3. Sanırım istenen, beklenen şeref tp vs. banı değil perma ban. Malesef yaklaşık 10 yıldır perma ban olayı yok. Bu sebeple hırsızlar (başkalarının hakkını gasp ettikleri için bu tabiri uygun gördüm) onlarca hesap açıp 3. parti yazılımlarla hepsini geliştirip 3-5 ay sonra satarak ``DARKORBİT ÜZERİNDEN HAKSIZ KAZANÇ SAĞLIYORLAR.`` Yoksa kimse 10 hesabı birden zevk olsun diye kasmakla uğraşmaz. Bu gerçek ayan beyan ortadayken buna göz yumulması akla ister istemez başka başka şeyler getiriyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2023
  4. pluto

pluto Guest

Merhaba,

Uyarılardan sonra perma ban atılmaktadır. Ayrıca kimse gariban değil :)

İyi Forumlar