TR2-3 KLAN ARANIYOR

Konusu 'Klanlar' forumundadır ve ıııııııı tarafından 6 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyun Serveri:TR2-3
    Şirket :EIC
    Tecrübe Puanı :20.000.000.000
    Şeref :160,000,000
    Rütbe :ACEMİ YÜZBAŞI
    Geminiz :ORCUS CENTURİON VE DİĞERLERİ.
    Sıralamadaki Yerin :1300
    Diroit :10(16 lwl)
    Level :23
    Lazerler : 37 pro
    jeneratörler : 19 bo3
    Modüller : Neredeyse tam
    Pet : 4 Lwl protokollerim tam petin genel durumu tam olmak üzere
    Arge : savaş şeref
    Oyun tecrübesi : 13 yıl ( İlk açtığım gemi bir oyun hatası sonucu silindi ancak 2. açtığım gemi hala oyunun en eski gemilerinden :) )
    Klandan İsteklerin :Görev desteği sağlaması Hafta sonları kapı yapma alışkanlığı olan ts veya discord kullanan klan arıyorum günün her saati ts' veya discorda giremeyebilirim oyunda olduğum sürelerde klanın genel anlayışına uyum sağlarım.
    Yüzüksüz gemi kasıyorum bu yüzden tecrübe kasmak zor ancak daha 100 lük görevlerde 1. görevdeyim bl görevleri 15. görev korsanlar 1 hafta içerisinde bitiyor geriye kalan görevlerin çoğunluğu durmakta. Yani bir 15 güne 30milyar tp olacak gerisi bana kalmış.
    Sohbet muhabbet ortamı olan saygı ve sevgi çerçevesinde birliktelik sağlayabileceğim klan arayışım var klanın üye ve ittifak sayısı önemli minimum 8 oyuncu olursa isterse tüm server ile savaşta olabilir.

2. bize gelebilirsin gayet iyi ortam ve arkadaşlıklarımız var