tr2-3'e habersiz gelen reset

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 7 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1 saat kadar önce habersiz bir şekilde reset geldi servera ve yerde biriktirdiğim mindfire vs gibi çöpler toplayamadan gitti bu nedir peki?
    çarşamba veya reset geleceği zaman sürekli olarak duyuru yapıp özür dileyen yönetim nerde ve bunu konu ile ilgili ne söyleyebilirsiniz?

2. soguk su ic baska yapcak birseyin yok malesef :mad::(

3. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Acil durumlarda bu tarzda işlemler olması gayet normaldir. İlgili reset duyurusu geldiğinde 2 dakika süreniz olmaktadır bu süre zarfı içerisinde tüm çöpleri toplayabileceğinizi düşünüyoruz.

Saygılarımla,

Amiral34.

4. halihazırda 2 dakika içinde sadece 1 map gezebilirisiniz ki bl ye atla mind pitine gitmek için uğraş vs., ayrıca o sırada oyunda değildim daha sonra toplamak için girdiğimde gördüm ve bir kaç kişiyle konuştuktan sonra neden reset geldiğinide öğrendik malesef...
    öyle olduğunu biliyorum ancak bu olayın acil bir durum olmadığını da biliyorum, oyun içerisinde insanlar bazı şeylerin neden yaşandığından haberdar ancak burada dile getiremiyoruz yapacak bir şey yok

herhangi bir telafi olmayacağının farkındayım ama böyle bir durum olduğunu herkesin görmesini istedim açıkcası ve muhtemelen okuyanlar da niçin böyle bir şey gerçekleştiğini tahmin etmektedir
    iyi günler dilerim konu kapatılabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.