Tr2 deki hesabıma ulaşamıyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ●●●DeLiCi™MaNyK●●● tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tr2 deki hesabıma ulaşamıyorum hesabım nerede
    Sunucu taşınıyor hatası alıyorum
    Hesabımı aktifleştirin

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forumdan sürekli yapmayın diye yazdığımız halde server değiştirmeye çalışmışsınız sanırım. Hesabınız inaktif olmuş. Çalıştırılan script sona erdiği zaman hesabınız açılır.

İyi forumlar.

3. Uzun zamandır girmiyorum oyuna inaktif olmuş diye düşünüyorum onla alakası yok ta
    bu script uzun zamandır devam ediyor formlarda biraz gezindim çoğu kullanıcının sorunu olmuş bu script nezaman sona erer bir bilginiz varmı yada tahmini bir süre söyleyebilirmisiniz.

Bilgilendirirseniz sevinirim.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Evet uzun süre girilmeyen hesaplar da inaktif oluyor.

Tüm hesaplar çıkarıldığı zaman scriptin sona ereceğine eminim.

İyi forumlar.

5. Mod um "server değiştirmeye çalışmıssınız sanırım"yazmışsınız.Bildiğim kadarıyla herhangi bir tr server inde oynarken G.A serverinde gidip yeni bir gemi ile başlıyabiliyorum.Server değiştirmeye çalışmıssınız demenizde ki kasıt bu değil dimi.Biraz aydınlatırmısınız.

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Evet doğru anlamışsınız. Çoğu oyuncumuz sunucu birleşiminden sonra yeni serverleri görmek için sunucu değiştiriyorlar ve hesapları askıda kalıp inaktif oluyor. Bu yüzden oyunculardan ricamız sunucu değiştirmemeleridir.

İyi forumlar.