tr2-tr3 klan aranıyor ufe gemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Spinaci tarafından 6 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Spinaci

Spinaci User

Meyaba aykadaşlay ben beklenmedik bir şekilde klandan atılan biri size hesap ayrıntılarını vereyim:

TP= 4.145.303.159 yani lv 20
    Şeref= 62.821.878
    Gemi= surgeon, hekate ve saturn hariç her gemi
    Ekipmanlar= hepsi 15 lv 20 tane bo2 10 diroit 10 spartan 36 hp lf4 10+ magma ve parity ama sadece 3 prometheus var
    Rütbe= Acemi yüzbaşı (muhtemelen zamanla yükselir az kaldı bir üst rütbeye)

Gelmekteki amaç basit; rinusk kasacak takım arıyorum, savaş kısımlarında biraz tırtım zaten oyunda sürekli bulunabilecek birisi değilim, iş var güç var ve insan kitap okuyacak, dil kasacak, spor yapacak zaman arıyor ondan savaş var dediler geldik durumu az olabilir (citadel alabilirim baboo) ama yine de iş görebilirim çünkü lazer cephanesi biriktiriyorum.

TS'lerde süper aktif değilim, zaten discord ts'den daha iyi o yüzden discord kullanımı daha havalı olur. Özellikle tercihim yaş 13 un çok üstü olmasın ki yaşıtlarımla takılabileyim :)D).

7 milyar kredi var klanda yeni arkadaşlar varsa %5 vergi ila yardımcı olabilirim. Bi' de ingilizce de yazışma-konuşma yapabileceğim klanda birileri varsa süpper olur ama temel amaç rinusk kasmak.

Son düzenlenen: 6 Nisan 2019
    Manitu bunu beğendi.