Bug / Oyun hatasi [tr2_DΞLİ] tr2_☾★ DELI OSMANLI KLANI ☾★

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-61LazKopaT61-] tarafından 29 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba. biz yıllardır tr2 serverinde [DΞLİ] ☾★ DELI OSMANLI KLANI ☾★ adında klan tagı ve uzun halini kullanarak oynuyoruz. lakin tr3 ile birleşmeden sonra ortaya çıkan [tr2_DΞLİ] tr2_☾★ DELI OSMANLI KLANI ☾★ klan ismine tr2 ekleme yaptığınız için orijinal haline döndüremiyoruz. ismimizi çalan kişide tek kişilik sırf isim hakkımızı çalmak için açılmış bir klandır. her şey iyi güzel lakin lütfen bu konuda ki mağduriyetimizinde giderilmesi için gerekli adımları atınız. birçok oyuncununda başında tr2 yazdığı için nickini çalmış bulunuyorlar. bu konuda acil bir çözüm getirilmesi gerektiği kanaatindeyim. iyi geceler.

2. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Bu konuda destek birimi ile iletişime geçiniz, size yardımcı olacaklardır.

İyi oyunlar.

3. bakın aynı kişi banada yazdı dediki birsürü niki ve klan tagını ben aldım dedi bnim 6 senelik nikimide almış bende başıomda tr2 yazısı ile dolaşıyorum bu konu sıkıntı bir ilgilenirseniz iyi olur

4. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Konu açan arkadaşımızada dediğim gibi destek birimi ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar.

5. Bence tagı alan adam haklı, tabi olayın ayrıntılarını bilmiyoruz. Ama %100 haklı olduğu kesin olabilir ama olmayabilirde kesinse haklıdır ama. Sanırım adama yamuk yaptın oda tagı aldı genelde düşman klanlar bunu yapar ve çok iyi bi taktik olduğunu söylemeden edemeyeceğim sizin yapacağınız tek şey şekkilli şukkullu harfler nokta kom'dan benzer şekilde karekterler bulup tagı düzenlemenizdir çünkü tagı alan bikpoyint kuralları dahilinde legal bi iş yaptığından bikpoyint bir şey yapamaz.

6. Herkes ismimi çalmışlar onu yapmışlar bunu yapmışlar diyor ama sunucular birleşti. Tr3 de de benzer isimde ve tagda klanlar vardı. Günümüzde aktif olmayabilir ama zamanında bu klanlar aktifti hatta tr3 DELİ klanında bir dönem oynamışlığım var. Tr2 serveri tr3 e taşındığı için tr3 de benzer isimde olan klan ismi ve taglarını tr2 dekiler kullanamıyor. Bu sebepten harflerin bazılarını değiştirmenizde fayda var

JackSparrov bunu beğendi.
  7. beyler adam nasıl haklı olabiliyor buraya nası adam haklı yazabiliyorsunuz ben bu niki 6 senedir kullanıyorum adam birleşmeden 2 gün önce sırf bana inat yan çarın nikini benim nikim yapmış ve omu haklı bu nasıl bir zihniyet ayrıca ben svler birleşmeden 1 hafta önce bütün svlere giripi trlere nikimi arattım ve hiç kimsede yoktu bu nik yani size helal olsun adam haklı dediniz ya inşallah sizinde çok sevdiğiniz bişiyiniz elinizden alınır o zaman beni anlarsınız ozamanda sizin karşınıza biri geçerde karşındaki haklı der bakalım o zaman napıcaksınız zaten ben yutubta isim hakkını aldım önümüzdeki pazarteside bütün online platforlar için başvuru yapıcam bakalım ne olacak

8. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sizin nicini kopyalayıp kullanması konusunda kendinizce haklı olabilirsiniz. Lakin birde olaya şöyle bakalım sizin serverinizde iyi bir savaşçısınız ve oda size imreniyor olamazmı. Bence siz bu konuda mutlu olmalısınız benimde nicimi biri kopya yapsa ben şahsen mutlu olurum.

İyi forumlar.

9. Benim 6 sene önce tr3 de kendim her bir harften karakterine yaptığım nickime sen bunu çaldın dediler. :D Kullandığım nicki başka sv lerde kullananlarıda gördüm. Modum siz iyi tarafına değinmişsiniz ama kötü sonuçlarıda olabilir. Bunların neler olduğunu söylememe gerek yok ve bu sebepten asıl kişi ve onun çevresi zarar görebilir

10. Serverlar birleşmeden bi adam benim nikimin aynısını yapmış. Gözle anlaşılamayacak kadar aynı. Chatte ve oyunda bu nikle herkesle muhattap olmuş iyi kötü. Ve supporta yazdım sonuç '' elimizden bişey gelmez'' ...

11. bakın az önce adamla yazıştım adamın bana imrendiği felan yok adam açık açık yazdı sana gıcık olmuştum birleşme olmadan nikini aldım diye ve sadece benimde deil birsürü klan tagını ve oyuncu nikinide almış çette resmen yazdı

12. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Klan taglarındaki sorunlara karşı çözüm sağlarlar ancak nicklere karışırlarmı bilemiyorum supportan cevap gelmedimi size?

İyi Forumlar.

13. iyi olmuş deli klanına :) yan hesap açıp açıp yazsın şimdi supporta nolur düzeltin diye :)

14. haritada savaşını veremeyen sen ve senin gibiler bu şekilde tatmin oluyo demek ki. yazık.

15. nick isminde ben çözümü şöyle buldum: Hem tr2 de hem de tr3 de gemim vardı ve haliyle ikisinin de nicki aynıydı. Tr3 deki hesabımın nickinin sonuna bişeyler yazdım ve sonra tr2 deki hesabıma geçip baştaki tr2 yazısının sildim düzeldi. Eğer 2 sv de de geminiz varsa ve nickleri aynıysa denemenizi öneririm umarım işinize yarar!

16. HALA BU LANETLİ OYUNU OYNUYOR MUSUNUZ YA FORUMA BAKIYORUMDA HALA AYNI OYUNCULARIN CANINI SIKAN HATALAR VE DÜZELTİLMEYEN AÇIKLAR :d

JackSparrov bunu beğendi.
  17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tamamı büyük harfden oluşan mesaj yazmak bağırmak anlamına geldiği için, yasaktır. Lütfen tekrar etmeyiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.