Duyuru TR3 EIC [ASCF]Anime Sci-Fi Klanımıza Hepinizi bekliyoruz. (Anime izlemeseniz de gelebilirsiniz)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZerefMavis tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZerefMavis

ZerefMavis User

Klan Serveri :TR3
    Klanın Şirket Kısaltması :EIC
    Klanın TAGI :ASCF
    Klanın Adı :Anime Sci-Fi
    Üye sayısı:şimdilik 1
    Klan Rütbesi :0 (Yeni kurulduk birlikte geliştireceğimize inanıyorum)
    Vergi oranı :%5 Klan açıklamasında da görebileceğiniz gibi herkese credi yardımı yapılacaktır.Bu yüzden bu oranın gerekli olduğuna inanmaktayım
    Üyelerde Aranan Şartlar :Seviye çok önemli olmasa da 9.seviye üstü veya oyunu bilen yeniden başlamış birisinin alınma ihtimali daha yüksek tabiki.

Klan Tanıtım Yazınız : Anime izleyen izlemeyen herkesi klanımıza bekliyoruz önemli olan yardımlaşmadır herkese oyun tavsiyesi verilecek ve ihtiyaç durumunda credi yollanacaktır birlikte gelişeceğiz.Herkes istediği malzemeyi ihaleden alabilecek.En önemli şey de dostluk kardeşlik.
    Benim seviyemin düşüklüğü yanıltmasın sizi 4 senelik darkorbit oyuncusuyum oyunun temizlenip çok daha iyi bir hal aldığını görünce yeniden başladım bir buçuk haftada full lf3 4 bo2 vega olabildim ve skylabım full seviye7 (bol credi sağlayacağım klana yani) kısacası tavsiyelerime de güvenebilirsiniz hepinizi klanımıza bekliyorum. Herhangi bir rütbe vaadim yok fakat herkes tarafından sevilen kişi oylamayla başkan yardımcılığı ve diğer rütbeleri elde edecektir.

2. KARDEŞ BENİ ALSANA

3. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Lütfen küçük harf kullanınız forumda büyük harf kullanmak bağırmak manasına geldiğinden dolayı yasaktır.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.