Duyuru [TR3] Eski Oyuncuyum Klan Arıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♣CΛNDΛN_____] tarafından 29 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese iyi forumlar;

Oyun Serveri : TR3
    Şirket : MMO
    Tecrübe Puanı : 39.819.043
    Şeref : 69.990
    Rütbe : Kıdemli Uzay Pilotu
    Geminiz : GOLİ
    Sıralamadaki Yerin : 6953
    Diroit : 3 İRİS, 5 FLAX
    Level : 6
    Klandan İsteklerin : Oyunu lise zamanlarımda yıllarca oynadım. Üniversiteye başlamakla beraber vakit bulamadım, bıraktım. Ben bıraktığım zamanlarda Venom henüz yeni gelmişti. Ancak oyundan bir türlü kopamadım. Bugün Avukatlık mesleğimi icra ederken arada kafam dağılsın diye oyuna yeniden başladım. Bu yüzden gerek oyun içi değişiklikler ve taktikler açısından, gerekse kasılma ve gelişme açısından yardımı dokunabilecek dostane bir klan arıyorum. Sorumluluk sahibi olgun insanların olduğu bir klan olursa iyi olur.

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Kurallar gereği başlığınızın veya mesaj içeriğinizin tamamı büyük harf ile yazılamaz, konu başlığınızı düzenledim lütfen tekrarlamayınıız.

İyi forumlar.

3. RobinKudin

RobinKudin User

Umarım kendize göre bir klan bulursunuz.

4. Bu özelliklerde gemin için klan bulman biraz zor. Oyun içi arkadaş eklersen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Oyun nickim Hayalperestbirealist