Tr3 Galaktik Çekişme Haksız Puan toplama

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve agnostiklive tarafından 23 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adminim supporta yazıyoruz TR3 deki haksız puan toplama olayını cevap forma yazın, forma yazıyoruz diyorsunuz supporta yazın (shock)

Hangisini yapalım adminim ?? , tekrardan buraya gemileri bırakıyorum.

Düşük rütbede hesap açıp açıp onlara puan toplamışlar en iyi gemilerin bile zor zahmet toplayacağı puanları, teğmen yüzbaşı gemiler sıralama yapmış etkinlikte bu resmen suistimal.

Etkinlik bitmeden gereken cezayı alıp sıralamadan silinmelerini talep ediyoruz Tr3 oyuncuları olarak.

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Nisan 2024
    agaman_44 bunu beğendi.
  2. 82LiLeR

82LiLeR User

Bugün, Genel İş Şartlarımıza aykırı davranan oyunculara karşı yeni bir yasaklama dalgası uyguluyoruz.

İlk kez tespit edilen oyuncuların oyun hesaplarını 3 gün süreyle yasaklıyoruz, söz konusu oyun hesaplarından Şeref Puanları siliniyor ve sıralamalardan da çıkarılacaklar. Böyle bir geçici yasağın, Şartlar ve Koşullarımıza aykırı hareket eden oyuncular için ciddi bir uyarı olduğunu vurgulamak istiyoruz. Kuralları ihlal etmeye devam etmeniz durumunda hesabınızı kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız!

Son yasaklama dalgalarından birinde uyarıldıktan sonra tekrar tespit edilen oyuncuların hesapları kalıcı olarak kapatılmıştır. Ancak tespit süresi boyunca oyuncuların Şartlar ve Koşulları birkaç kez ihlal ettiği tespit edildiğinde bu uyarının mutlaka yapılması gerekmez. Bu durumda hesap herhangi bir uyarı yapılmaksızın kapatılır.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda lütfen destek formumuzu kullanın.
    sayın adminim dediğiniz gibi olur inşallahda bu uyarı günü vermek acımak onlara tedbir alın demek bu şekilde bir yere varılmaz bu oyunda emin olun normal hayattada taviz verilen her iş başa dert olur bunlarda öyle sizler ve oyun sahibleri taviz verdiği sürece küçükte olsa bu illegalciler dahada azıyor şu an haritalar full bot dolu herzmanki gibi invoke cubi genel en çok buralarda ve mind olayında tren yapmayı bıraktılar şimdilik ama tutucu programını kullanıyorlar etkinliklerde olduğu gibi devam ediyorlar buraya yazmam dan bir yanlış lık yoktur umarım konu açmak istemedim meşguliyet veriyorum sizlere sürekli ben gibi oyuncuları anladığınızı düşünüyorum acımayın lütfen bana acımamıştı artemis admin 5 yıl öncesine hileden değil hileciler yüzünden en son sportta küfür etmiştim kızgınlık la saygılar

3. Splinter_

Splinter_ User

Üzülerek söylüyorum ki tr3 sunucusu illegal, bug vb. konularda en rezil sunucu. Oynayacak olan arkadaşlara tavsiyem, başlayacak çevre edinip sakin bir sunucuda oynayın. Rusya yada amerika sunucusu oynanabilir, ciddi söylüyorum kafanız rahat olur. Oyundan zevk alırsınız.

4. alisahin37

alisahin37 User

tr3 maalesef biraz arsız bir server :D arkadaşın dediği gibi heran her şey olabilir orada gitr tr1 de falan oyna daha iyi en azından bl de falan oynıyan adam var

5. botta olmayan kimse bile isteye bir diğer oyuncuyu o kadar kesmez. Tek çözüm BOTA ATMA :)

@sindbadmoscow.
    @kaptan34
    @TR|SUBUTAY

İstediğiniz her yerden, serverdeki bu haksızlığa karşı duran herkesten size ulaşmalarını rica ettim, kanıtlarla sunuyorum gerekeni lütfen yapınız :)

Son düzenlenen: 23 Nisan 2024
  6. Detaylı çalışma olmuş, emeğine sağlık :p

7. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Kullanıcı adı vermek ve link eklemek yasaktır. Şikayetlerinizi supporta iletirseniz ilgilenilir.

8. adminim etkinlik bitmeden banlasanız bari tickete öncelik verip yoksa ödülleri onlar alacak

9. agaman_44

agaman_44 User

nafile hocam nafile.. Bırak ödülleri onlar alsın

10. yüzbaşı acemi uzay pilotu gemilere bile bugla puan kasmışlar tr3 de böyle bir şey kabul edilebilir değil

11. Ömer42

Ömer42 User

diğer serverlerde puan kasanlar banlanmış darısı linklerde ayan beyan ortada olan TR3 puan bugcularına :)

12. dört gözle bekliyoruzzz TR3 için :) şikayetler yapıldı beklemedeyiz

titans___ bunu beğendi.
  13. @ TR|SUBUTAY supporta gerekli ticketler bu konuyla ilgilenen tüm arkadaşlar tarafından atıldı bir an önce sonuçlandırmanızı bekliyoruz video foto kanıtlatı sunuldu

14. konu o kadar detaylı hazırlanıp sonrasında unutuldu sanırım yazık olmuş :)

15. şahin1

şahin1 User

kullanıcı adı diyorsunuz iyi güzelde support diyorki video at resim at. her zaman hazırda bekleyememki oyuncu öyle denk geldi tutucu kullanırken aniden nasıl ekran görüntüsü alayım oynarken ve supportta diyorki bu gibi şeyleri forma yaz diyor biraz sizin sistemde kararsızlık oluşmuş gibi bence.

16. tr3 ü bilmemde tr1 de yüzbaşı rütbesinin nesini beğenmiyon?
    rütbe kasanlar ya bot ya hileci yüzbaşı onlara yetişememiş diye çürükmü zannediyon?

17. sana laf anlatacağıma ağaça yürümeyi öğretirim