Tr3 klan arayan

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Catuq tarafından 25 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Catuq

Catuq User

Hızlı bir şekilde kasılacak uzay pilotlarını arıyorum klanı bugün kurdum çalışıyorum normalde çalışmadıüım sürelerde oyında oluyorum klanda biriken krediler ile ekipmanlarını tamamlayacağım takım arkadaşları arıyorum...

Hayırlı günler.

Klan serveri:TR3
    Klanın şirket kısaltması:mmo
    Klanın tagı:ƊMƓ
    Klanın adı: DAMAGE
    Üye sayısı:1
    Klan rütbesi:2573
    Vergi oranı:%5
    Üyelerden aranan şartlar:Sabırlı olmaları

Son düzenlenen: 25 Ekim 2018
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen konunuzu klan tanıtım kriterlerine uygun şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

3. xxNamikaze

xxNamikaze User

Ben klan arıyorum görevlerim var über ve boss görevlerini yapmak çok zor şuan bir klana girdim ama bütün şirketle savaşta kasılamıyorum. Şirket eic aşağı yukarı 1,5 ay önce başladım.

4. Mesajını yeni gördüm kusura bakma cevapla diyerek yazsaydın daha erken farkındalık yaratırdın her türlü görevini yaparım dostum merak etme tek isteğim eic den mmo ya geçmen sonra klana katılabilirsin her yürkü kredi yardımı da yaparım bilgin olsun

5. xxNamikaze

xxNamikaze User

klan adı versene başvuru atam konuşuruz oyunda

6. [ƉṂƓ] ƊƛMƛƓЄ klan adı kıdaltması bu gir oyuna istek at ven online olunca iletişime geçeriz şyan çalışıyorum yarın sabahta iş var yarın akşam 5 te kesin oyundayuz görevlerini bitirmeye başlarız