tr3 klan arıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Sheva* tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sheva*

Sheva* User

Modlardan özür diliyorum ama durumumu anlıyacaklardır. belirlenen kriterlere göre aramayacağım . 1 kereliğine taviz gösterirler heralde :)

Arkadaşlar merhaba ben 3 yıl seafight oynadıktan sonra adminlerin azizliği ile ban aldım.Darkorbitin seafight ile ilişkişi acık hep merak etmişimdir ve bugun başladım.

4-5saatte oyunu çözdüm 6 levellik cephanesi uridiumu kuvvetli bir çar oluşturdum. geleceğim parlak ama yinede sizler bilirsiniz.

Şimdi o çarı bırakıp yeni temiz bir çarla daha tecrübeli bir şekilde oynuyorum. İsteyenlerin klanına girerim. Tek şartım sağlam olsun. Ama oyun olarak değil karakter olarak !

Ben bir clanla başlamak istiyorum .Bu oyunda seafight tarzı zaten o yüzden işi cabuk kaptım. 2 haftada hatrı sayılır bir nama ulaşacağımdan ve klanınızın adınıda yükseltmek / yüksekse daha da ileri götürmek için çalışırım .

İletişim : İletişim Adresi Paylaşılması Yasaktır.

iyi günler .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2014
  2. Merhaba ,

Klan Arama Kriterleri

İlgili konuyu inceleyip uygun şekilde ilk mesajınızı düzenleyiniz. Üst kısma klan arama kriterlerine göre bilgilerinizi ekleyin. Alt kısımda yazınız olabilir.

İyi forumlar.

3. Prophecy

Prophecy User

ShadowFall klanına gel

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.