tr3 klan arıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Sheva2I tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sheva2I

Sheva2I User

Mutlaka açıklama kısmını dikkatlice okuyunuz. O zaman fikirlerleriniz kesinlikle değişecektir.

Oyun Serveri:tr3
    Şirket :MMO
    Tecrübe Puanı :1,124,503
    Şeref :4320
    Rütbe :Çavuş
    Geminiz :Vengeance
    Diroit :2 adet Flax 3.seviye ( istenilirse daha alırım )
    Level :8

Açıklama : Arkadaşlar bugun 3.günümü tamamladım oyunda. ilk gün bir hesapla oyunu çözdüm. Bu çarı kısaca 1gün de yaptım. oyun sürem : sadece 20 saattir. Çarımın mühimmatları iyi durumda. skylab iyi . günde 1-2m para gelecek kadar. 5tlye intikam kiti almıştım.vengeanceyi öyle elde ettim. Jenaröterler vs iyidir. Her daim elimde 1mye yakın para oluyor. .Lütfen bunları göz önünde bulundurun.Yani soyguncu değilim.

Klanla İlgili : oyunda yeni olabilirim ama klanda dilencilik yapmayacağım. Para kasma sıkıntı değil.
    İsteklerim ; online olması - en az 10-15üyesi olması - ts3 veya herhangi bir sesli konuşma programı kullanması , vergi oranının düşük veya hiç olması. (eğer yüksekse karşılık beklerim )

İYİ FORUMLAR ..

dipnot : adminler klan nasıl arayacağımıza karışmasınlar. Onlarında gönlü olsun diye kriterlerinin bir kısmını doldurdum.bakın böyle daha iyi oldu :)

Son düzenlenen: 25 Ocak 2014
  2. Sheva2I

Sheva2I User

An itibarı ile bilgiler güncellenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.