Tr3 Mmo klan arıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muh722 tarafından 9 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. muh722

muh722 User

Merhaba

Tr3 MMO klan arıyorum.
    Seviyem :14
    Full lf3 4 lf 4
    Tp:57.749.788
    Şp:68.069
    Arge:5
    Gemiler:Aegis,Goliath(çoğu tasarım),Vengence(bütün tasarımlar),Leonov
    Klandan beklentim:Aktif bir klan ,birlikte kasılmak,saygı ve üslüp cerçevesinde iletişim.

Klan lideri kendisinden bahsederse çok mutlu olurum :)

Son düzenlenen: 16 May 2019
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu Klan Arama Kriterleri'ne uygun şekilde açmış olduğunuz için teşekkür ederim. Kriterlerde mevcut olan ancak mesajınıza eklemediğiniz bilgileri de eklemenizin sizin için daha iyi olacağına inanıyorum.

İyi forumlar.

muh722 bunu beğendi.
  3. ArjenC

ArjenC User

[OLDU] OLDU CANIM Klanına bekliyorum gelebilirsin

İsmim 4乃Ðυレレαん

muh722 ve Labirent bunu beğendi.
  4. Selamlar klan arıyormuşsun artık bırakabilirsin :D klanda 10 kişiyiz isteğe göre ts var klanımız 7 24 aktiftir. Seni de klanımıza bekleriz. Klan adı YALNIZKURT kısaltması R@İS klan rutbesi 230 klanım için konu açtım bir de 2 tane klanla mütteğifiz bu yazıyı yazerken müttefiklik atmışlar hiç bir klanla savaşımız yoktur. Klanım için açtığım konuda daha ayrıntılı bilgi alabilirsin. Biraz hizli yazdim yazi biraz kötü oldu kusura bakma iyi oyunlar bu arada nickim *ASAYİŞ*BERKEMAL*

Son düzenlenen: 29 Ekim 2019