Tr4-6 Chat Moderatoru Sorunu

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve hopEEE tarafından 4 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hopEEE

hopEEE User

Merhaba oyuncu arkadaşlarım ve forum moderatorleri hergün HAKSIZ ban yemekten sıkıldık. chat moderatorleri zevkine 10 dk 1 saat ban atıp duruyor chate sadece pala aykut adlı oyuncuya seslendim bunda herhangi sorun oldugunu düşünmüyorum ve tam 3 ban yedim artık oyunu bıraktıracaksınız sonunda.

2. Phoenix

Phoenix Guest

Merhaba,

çok açıklayıcı şekilde kendinizi savunmuşunuz ama sadece chat ekranının bir kısmını buraya koymuşsunuz.

daha öncesinde söylediğiniz ve bir kaç defa reportlanan bir cümleniz sebebi ile uygunsuz dil kullanımı sebebi ile ban cezası almışsınız.

Cümleniz de aşağıda;

upload_2018-11-4_17-2-40.png

Diyeceksiniz ki bunda ne var, bu cümle uygunsuz mu? Bende diyeceğim ki; demek ki bu konuşma tarzından rahatsız olan oyuncular var.

Unutmayın ki sizin için normal görünen bir cümle başkaları veya topluluğun geri kalanı için rahatsız edici olabilir.

Bu arada aldığınız cezaları sorgulamanız gerken yer forum değil Support dur bunu da hatırlatmak isterim.

Şimdi yeri gelmiş iken her arkadaşımızın bilmesini isterim ki, chat sisteminde görev yapan tüm moderatörlerim öncelikle adminlerine, sonrasında chat yönetimine ve de nihai olarak bana ve ICM e hesap vermekle yükümlüdür.

Takımımda Hiç Bir Kimse keyfi hareket edemez. Tabi ki insanız ve bizlerinde hata yaptığı şeyler olabilir ama keyfiyet buna tabi değildir. Yapan takım üyesi arkadaşım da sonrasında sadece arkadaşım olur, takım üyesi değil.

Bunu herkesin bilmesini rica ediyor ve tekrar hatırlatıyorum;

Birilerine suç atmak çok basittir, çamuru atarsın onun izi kalır, peki çamuru atanın hiç mi suçu yok, çamur atmak doğru bir davranış mı?

Lütfen ekip arkadaşlarımızı suçlamadan önce kendinizden emin olunuz.

Chat Kurallarını hatırlama isteyen arkadaşlarımız için >>Buraya<<

Genel olarak Kuralları hatırlamak, tekrar göz gezdirmek veya hiç bakmadı ise (!) bakmak isteyen arkadaşlarımız da >>Buraya<< bakabilir.

İyi oyunlar dilerim.

HASAFET., .Paradoks. ve KerimBaylar bunu beğendi.
  3. ***ha dasdgasfadsf :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Kasım 2018