TR4-6 Klan arıyorum

Konusu 'Klanlar' forumundadır ve joetly tarafından 19 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. joetly

joetly User

Oyun Serveri:TR4
    Şirket :VRU
    Tecrübe Puanı :4.867.963.754
    Şeref :59.754.455
    Rütbe :Acemi Yüzbaşı
    Geminiz :Solace, Sayborg
    Sıralamadaki Yerin :1820
    Diroit :10 diroit, havoc 40 adet, 9 adet hercules
    Level :20
    Klandan İsteklerin :Günde 1 saat falan girebiliyorum, çok fazla online değilim, 31 adet pro lazerim var. karaşimşek görevleri (15. görevdeyim mindfire beyni toplayamıyorum :) ) ve genel görevler yapıyorum. teamspeak kullanmadım hiç chat üzerinden yardımlaşarak görevler yapabileceğim, şu son 4 pro lazeri tamamladıktan sonra credi yardımı yapabilirim sorun değil, beraber hades/karantina yapabileceğimiz bir klan arıyorum. üst level oyuncuların yanısıra düşük levelli arkadaşlar da olabilir oyunda olduğum sürece ortaklaşa bir şeyler yapmak güzel olur. bu zamana kadar hep tek başıma olduğum için misal bu zamana kadar hades hiç girmedim :) bende acemi sayılırım. acemi ve ustaların olduğu bir klan güzel olur. herkese iyi oyunlar.

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde açtığınız için teşekkür ederim. Umarım en kısa sürede belirtmiş olduğunuz şartları sağlayan bir klan bulursunuz.

İyi Forumlar.