Duyuru TR5 ÇÖKTÜMÜ ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ISTAKOZ49 tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

bügün akşama doğru bu sorun vardı önce rütbeler drolar gemi menüsündeki hız gözükmüyordu sonra hareket edince oyundan düşüyodu sonrada bağlantı kuruluyo diyo ancak oyuna girmiyo kısacası bu servere noldu adminler merkeze ilettik dedi neden sadece bizde bu sorun var çoğu kişi isyan etti zaten chat berbat oldu oyunada girilmiyo napıcaz ?

2. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

Evet bende 10 dakikadır uğraşıyorum giremiyorum ve ne olduğu hakkında tek bir fikrim yok.

3. aynen bende tr5 deyım bağlantı statüsünde kalıyor oyun yükleniyor diyor ama açılmıyor çerez vs. sildim modem kapatıp açtım ama sorun hala devam ediyor

4. bende tr5 teyım giremiyorum ama baska tr serverlerıne giriyo nasıl oluyo ?

5. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Hiç bir mod yokmu boşuna para veriyoz valla bakan yokmuuu

6. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar sorunun farkındayız üstlerimize ilettik

Keyifli Forumlar

7. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Modum bu sorun neden sadece bizim sv mizde var yada ne zaman düzelecek biliyomusunuz

8. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Bizlere sorunun neden kaynaklandığı hakkında bir bilgi verilmez sadece çözüme kavuştuğunda sizlere gereken duyurunun yapılacağını söyleyebiliriz. Sonuçta bizler Forumla görevliyiz.

Keyifli Forumlar

9. sabah 5 resetinde ancak düzelir oyun, cumartesi gecesi zevkiminizin içine ettiniz yine tebrikler!

10. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar şuanda Tr 5 serverında ben bir soruna rastlayamadım.
    • Çerezlerinizi temizleyiniz.
    • Modeminizi 2 dk kapalı tutunuz.
    • Güncelleştirmelerinizi kontrol ediniz.
    Sizler için Tr 5 serverından fotoğraf ekliyorum.

Keyifli Forumlar

11. sihirbaz modum 5 dk sorunsuz oynuosun 5 dk sonra oyun gidiyo.Spport'da konuyla alakalı açıklama yaptı bilginiz olsun 'modum' yaklaşık 2 saattir sıkıntı var.

12. çerezleri sildim flash playeri güncel modemi kapatıp açtım çerezleri sildim hatta mozillayı tekrar yükledim sonuç ;

13. olay farklı kardeşim modumuzun durumdan pek haberi yok , bekleyin düzeltilicek denildi.bakalım.

14. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar bizler Forumla görevli arkadaşlarız sizlerin buradaki sıkıntılarınızı, fikirlerinizi iletmekle görevliyiz. Oyunu bizler yönetmiyoruz sizlerin burada Tr5 serverinda sorun var demenizden dolayı ben oyuna girebildiğimi ve sizlere nasıl girebileceğinizi söyleyebilirim.

Keyifli Forumlar

15. Sayın Modum bende yaklaşık 1 saattir giremiyorum ve indirim paketi satın almaya çalıştım Pytogo servsi ile 2 kez denedim mesaj ücretide kesildi fakat onay mesajı gelmedi bitürlü? Ve sorunu supporta yazmaya çalıştım ama oraya mesajda atamıyorum Bu web sayfası kullanılamıyor diyor?

16. Evet biliyoruz sizde oyuncusunuz ama 2 saattir sıkıntılı bi durum var ve yoğun şikayet var bu durumda kendiniz geminizle deneme yapacağınıza 'size verilen bilindik iletişim araçlarıyla'üstlerinizden tam bilgi alıp burada paylaşmanız daha sağlıklı olur modum.Kolay gelsin.

Komser_Korkut bunu beğendi.
  17. tr5 de kaynaklı bir sorun var tr3 tr4 veya baska server deniyorum açılıyor olan tr5 e oluyor yani şansa bak ya onca sv den tr5 gidiyor amerikalıların gitsin almanyanın gitsin neden Türkiye yani

18. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

2 farklı kişide aynı sorunu yaşıyorsa bir sorun olduğu ortada oluyor ve bizlerde üstlerimize bildiriyoruz zaten. Bizlerde sizler gibi teknik bir açıklama bekliyoruz gelen açıklamaya göre sizlere bilgi aktarılacaktır sadece sizlerden ricamız sabırla beklemeniz yönündedir.

Keyifli Forumlar

19. bende giremiyorum tr5 e sizdeki sorunları yaşıyorum

20. açılsın şu server yaa tam ben işten geldim evde kimse yok darkorbitin dibine vurucaktım yeter ya habire kursagımda kalıyo hafta sonları oyun zevki. bi adam akıllı oynayamadık hani niye amerika almanya çin değil niye türkiye 5 niye tr 1 2 3 4 6 değilde tr5 niye niye kafayı yicem açılsın şu server düşmana yapılmaz bu ya :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

yılmaz749749 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.