Duyuru TR5 ÇÖKTÜMÜ ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ISTAKOZ49 tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bir telafi bekliyoruz ...

2. Bu sabah oyunu açtım uzun zamandır ilk kez sevindim çünkü neredeyse 1 aydır Kronos gününü bekliyordum bugün Kronos günüymüş üstünede Galaksi kapılarında %10 indirim görünce daha bi heveslendim dün biten %25 indirim paketimide yenilemek için kontor yüklemeye gittim geldim paytogo servisiyle mesaj attım geri bildirim gelmedi bidaha denedim her iki seferde mesaj ücreti kesildi ama yok gelmedi bende neyse kapıya gireyim dedim oyunu açtım ama yok. Evet malesef yine hevesimiz kursağımızın en derinliklerinde kalmıştır bi telafi diye beklemesin bence hiçkimse butür durumlar daha öncede oldu:) Ben herkese geçmiş olsun derim kardeşlerim herzamanki gibi bir su içmeye gidiyorum. Hadi kolay gelsin

3. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Biz Fmler sizlere hiç bir şekilde telafi sunulmaz ama sorundan dolayı bir telafi isteğinizin olduğunu iletirim.

Keyifli Forumlar

4. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

DDoS Saldırıları nedeni ile zaman zaman bazı sunuculara erişimde sorunlar yaşanıyor.

Bu sadece Türkiye 5 Sunucusunda yaşanmıyor.

Forumda geçmişe dönük konulara bakarsanız , Türkiye 3 , Türkiye 2 ve Bazı Global Amerika sunucularında da zaman zaman erişim sorunları yaşandığını fark edebilirsiniz.

Bağlantı Kopmaları ve Oyun Performansı Hakkında

Konusunu inceleyerek DDoS Saldırıları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şuan ki sorunu biz , Teknik ekibe bildirdik.

Bunun dışında bizlerin yapabileceği herhangi bir şey bulunmuyor.

Lütfen sabırlı olarak , beklemede kalınız.

Son olarak konuda yapılan yorumlarda ki Üslupların , Çirkinleşmesi ve Emir Kipinin ağırlaşması nedeni ile konu daha çirkin noktalara ulaşmaması için kapatılacaktır.

Lütfen sabırlı olarak , Sorunun düzeltilmesini bekleyiniz.

Kilitlenmesi uygundur

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.