TR5 klan arıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve XALO tarafından 27 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. XALO

XALO User

N/A

ÖYLE KLAN BAŞKANLARI VAR Kİ. SANKİ GERÇEK HAYATTA KREDİLERİ CEPLERİNE ATABİLECEKLERİNİ ZANNEDİYORLAR.

(bkz: N/A )

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Haziran 2020
  2. Şimdi bu adamı hedef gösterdiğin için modlar seni uyaracak zaten.
    Bir ikincisi kimse kimseye kredi atmak zorunda değil ki adam dediği konusunda sonuna kadar haklı. Mesela bi arkadaş bana içinde 4 milyar kredi olan klan vermişti tr5 de ee şimdi benim kimseye atma zorunluluğum var mı , yok tabiiki de .
    Zaten adamın sana dediği ne kadar atmışsan o kadar geri ödeme var. Kredi atıp atmaması tamamiyle klan başkanının insiyatifine bağlı.
    Kredi atmadı diye bu konuyu açmanız gerçekten de çok gülünç.
    Kafana yatmazsa klandan ayrılırsın kere kredi atmadı diye sırf bu konuyu açıp o oyuncuyu hedef göstermen ve aranızdaki yazışmayı buraya koyman açıkçası çok abes kaçtı.
    Zaten modlar gördügünde oyuncu ismi ve fotoğrafı kaldıracak ama ben yine de söyliyeyim dedim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Haziran 2020
  3. Reelim

Reelim User

Kasılma klanları gereksizdir hiç bulaşmadan yolunuza devam edin.

4. Titan.

Titan. Guest

Öncelikle merhabalar,

Her ne sebeple olursa olsun bir oyuncuyu ifşa etmek hoş değildir. Aynısı sizin için yapılsa hoş olmaz değil mi? Bu yüzden gerekli düzenlemeleri yaptım. Ayrıca başlığınızıda düzenledim, mesajınızda yada başlıklarda forumda büyük harflerle yazı yazmak yasaklanmıştır.

Ayrıca konunun bölüm kuralları gereğince yanlış açmışsınız. Lütfen düzeltin yoksa 24 saat içerisinde kapatılacaktır.

İyi Forumlar.

5. XALO

XALO User

hoşçakalın.

6. Sen onu diyince aklıma bu şarkı geldi :D

7. XALO

XALO User

konu kilitmiş, iyi forumlar :D

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz talebiniz üzerine kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.