TR6 Da banlanan Gemim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **Thanatos** tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darkorbitde oynuyorum gemim ban yiyor Sizce Bu adeletse Buyrun Server de 1 5 8. gemiler kapatıldı 2 Pushing 1 i Merkava SizCe Merkava Kullanan ADamı Acma yetkileri varmı Adamlar Hile kullanıyor , çarları alıyorlar Ve Hiç bişey olmamıs Gibi Devam ediyorlar Bizim Gemi ban yiyince Haksız Tarafız KabuL Bizim Onlardan Ne farkımız var
    , Siz EgerKi Böyle Adalet li Oynayacaksanız Ben sucumu kabul edip Bidaha Dönmem Oyuna Siz Burda Yemin Ederek Görev yapıyonuz Tanıdıgınıza gemiyi açıyonuz Biz Fakiriz Diye Harman Savuruyonuz. Benim Savunmam Bu Kadar Gerisi Size Kaldı :
    100187050 ..

2. arnica9696

arnica9696 User

siz madem bot kullandınız diyorsunuz bunun ispatını yapmıyorsunuz ben bot kulanamödım diyorum ve siz halka bot kullanıp bot programlarınızı savunuyorsunuz biz bu oyuna apra yatırdıkca siz hesaplarımızı banlıyorusnuz peki ne olcuak burda benim hesabım acıgım bu hesapda bot kullanamdım hesabımı acarsanız sevinirim İD:91091320

3. Arnica9696 Yıllardır oynuyorum İlk defa basıma geldi :)
    100187050

4. arnica9696

arnica9696 User

yemin ederim bu bot işi deigl ve bunuda ispatlıyamazsınız ve bot kullanamdım ben bunun mahkemeye akdar yolu var oo carı acarsınız sevinirim lütfen işleri zorlaşitırmayın

5. Ben Kac yıldır Oynuyorum Böyle Bişey Görmedim adamlar 1. sıradakini acıyor bininci Sıradakini acmıyorlar Varmı ya 100187050

6. Bu iş bot işieğil kesinlikle aynı sıkıntı bende de var ve kesinlikle bot kullanmadım ve oyuna essek yukuyle para yatırdım bu işin sonu hakkaten mahkemeye gider benim bilgisayarım ortada bot la ilgili bi program yuklenmiş i veya yüklenip silinmiş mi her türlü araşrırmaya acık ben ispatlayabilirim ama darkorbitciler ispatlayabilirmi o mechul.insanlar keriz y.rine konuluyo resmen oyuna girememe sebebi mail bile atılmıyo bu işi mahkeme paklar o zaman herkes elindeki verileri döker haklı haksız çıkar hodri meydan

7. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

arkadaşlar bot taramaları ile ilgili merkez den taranmakta ve bizim burdan yapacak bi yetkimiz yok daha net bi bilgi için supoorta bildiriniz

keyifli forumlar

8. Support a msj attık zaten yasal sürede cvp gelmesin o zaman hesaplaşılacak

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arkadaşlar gönül isterki her hileye bir çözüm getirebilelim maalesef bunu forum üzerinden gerçekleştiremiyoruz bizlerinde inanki sıkıntıları var ve bizler elimizden geldiğince şikayetlerinizi şikayetlerimiz gibi iletmeye devam ediyoruz ve devam edicez yanlız bu konularda biz fm lerin forum üzerinden yapabilecekleri birşey yoktur bu tür şikayetlerinizi lütfen supporta bildirin ve kimsenin cezası kesinlik kazanmadan kimseyi suçlamayın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.