TR6 Klan Arıyorum (VRU)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -_BlacK*MooN_- tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -_BlacK*MooN_-
    Oyun Serveri: TR6
    Şirket : VRU
    Tecrübe Puanı : 143.228.979
    Şeref : 680,365
    Rütbe : Acemi Yüzbaşı
    Gemim : 2 Hangarlıyım. 1. de Aegis var. /// 2. de Goliath var.
    Diroit : 6 iris 2 flax (irisleri tamamlıyorum)
    Level : 15 (16'ya 20 milyon kaldı yani %25 i kaldı)
    Ekipman : 35 LF3 / 22 BO2 / 15 En iyi hız / Full Ekstralar.
    Uçuş düzeni : Credilikle alınanlar ve Kalp Uçuş Düzeni var.
    P.E.T : Mevcuttur. 6 seviye . Kamikaze 2 var.
    Klandan İsteklerim : Maddi bir isteğim yok. Sadece dürüst ve SEÇKİN bir klan olsun.
    Oyun Nickim : Forumdaki le aynısıdır. -_BlacK*MooN_-

2. Tp Bıraz daha yuksek olsa alırımda senı ama Klanımda yeterlı bır acıda klan savasıda var dusunuyorum sımdı alsam dayana bılırmsın klanda

3. hangi klan ? ve tabiki de dayanırım
    Bu arada argeyi yazmamışm

Arge : 17 argeyim. (1 tane daha dağıtılmadı ,aslında 18 argeyim

4. mmo Sırketıyım Tp senın dusuk oldugu ıcın almıyoalr demem o uyler klanını sıralamaya sokmak ıcın yuksek tp lı uye alıyolar

5. herşey sıra mı ya çarı 8 şubat 2013 te açtım ama sadece yazın 2 ay oynadım ve şimdi de haftada 4-5 saat en fazla oynuyorum böyle çar yaptım saatte 3 milyon tp kasıyorum (cubide) tatilllerde oyunyorum zaten genellikle onun haricinde vakit yok sağlık meslek lisesine gidiyorum berbat günde 10 saat ders var haftada 50 saat bide oyun açarsam beynim çöker :)

6. :D :D

7. CadaWre

CadaWre User

8. evet arkadaşlar kendimi geliştirdim ve şuan 16 seviye oldm 235m tp var 1,450.356 şeref yaptım pet fln 8 seviye yaptım kami3 aldım. yüzbaşıyım 15 bin fark attım önceki rütbeye.6 iristim 8 isir yaptım bunları sadece 3 haftada yaptım.
    ama kötü bir haberim var yeni klan buldum :)

9. Merhaba ,

İmza kısmındaki resim ( gif ) forum imza kurallarında belirtilen genişlik olarak 500 ve yükseklik olark 200 piksel kuralına uymuyor. En kısa zamanda uygun olacak şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.