Kutlama Tren Banlamaları

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve »「HΛƳĐΛЯ」*「HΛƳĐΛЯ」« tarafından 17 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Geçenlerde TR2-3 de 8-9 tane geminin banlandığını görmüştüm pushing olduğunu sanmıyordum ve şu an da GE 1 sunucusunda aynı durum mevcut ki banlanan nicklere baktığımda tren gemisi olduğu aşikar sonunda adım atan adminin eline sağlık oyun zevkimiz umarım geri gelecektir devamını bekliyoruz kökü kuruyana kadar :)

[-ASLANBEY-] ve TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  2. Banlamalar perma mı ? Değilse hiçbir işe yaramaz.

GodzillaBG bunu beğendi.
  3. sizin klanın yarısı gitmesi lazım ozaman eğer gitmemişse buda göstermeliktir.

4. Jake

Jake User

oyun bitmiş arkadaşlar :D 1 kişi 8 gemi kontrol ediyor oyun oynadığını sanıyor zevk aldığını sanıyor harbiden çok vahim ve orbit yönetimi hiçbirşey yapmıyor tespit etmesi çok zor değildir zor diyorsan gir oyuna tek yiyince anlarsın 3-5 tane göz dağı vermek için banla bak bakiyim daha kullanan var mı

GodzillaBG bunu beğendi.
  5. korkudan kimse bağlamıyor zaten :D

haritada görüşelim madem öyle ise :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2022
    Dontforgetme bunu beğendi.
  6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Başarıların devamını görmeyi bekliyoruz. :D

Türkiye Takımı!

7. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

şu saaat itibari ile 4 4 de server tr4 tr6 mgg klanı ve yeşil olan klnaları ittifak klanları tren le gemi bağlayarak kimseyi sokmuyorlar geri bildirimdeki mesajları sileceğinize sürekli iletin de şikaetleri banlama daha hızlı gelir dicemde balık baştan bozuk kimsenin umrunda değil lafla oyalamkdan başka bir şey yok gemimi banlatıcam bu güdüşle puşing den adamların umurunda değil egoistlk den başka bir oyun anlayışı yok yazık zamanımızı çalanlara haram olsun her dakikaları sistem ve sistem açığını bildikleri halde dışarıdan para kazanan bazı yöneticiler ve bunju kullanan oyuncular haram size her dakikanız

8. smoonrise

smoonrise User

İllegalden banlandığını sanmıyorum öyle olsaydı davul zurna eşliğinde yayınlardı merkez bak 6 yıl sonra banladık nihayet diye ... Hesap paylaşımı cezası aldılar desem onuda bizzat denemiş yapışık gezenleri nick - profil - ıd kadar olacak şekilde şikayet ettim sonuç çıkmadı , muhtemel biri fena kızmış ve uğraşmış yapışık gezenlere defalarca patlayıp purshing aldırmıştır helal olsun onun sabrına eline sağlık derim öyle birşey yaptı ise ... bu illegalcilere karşı herkes yedek gemi yapıp bunu yapsın bunu mu bekliyorlar ? çözümün yeri biz olmamalıyız ama maalesef maduruda biz çözümde bizden bekliyorlar bakın başınızın çaresine diyorlar ...

9. titans___

titans___ User

Ban geliyorda haftalık mı ?Bunun dışında da bu adamlar da botda zaten başka çarları yok mu sanıyorsunuz , düm 1 iyle hades yapıyorum adam bul az dedim 4 çar benim dedi , ben mecbur 1 o grubu buldum chat de ve güçsüz gemilerle patladım da elit de çok sıkmak zorunda kaldım ki seri bitsin , eskiden sıralama klanları bile adam arardı , banlar gelince bir süre oyun içinde olmuyorlar , yine de bundan haberi olmayanlar taramalar deniyordu sanırsam taramalar varken de çıkmıyorlar PİYASAYA ve oyun çok karmaşık bir sürü item çıkarttılar , en son gelen gemi ile ilgili aldım ben dedim çıkan moduller eksi vermese 9 hasar veriyor -1 veya -4 hasar yani azıcık bakın azıcık mantıklı olun bu modüller için insanlar uğraşıyor sade ben de mi bu eksi modüller bahtıma yanayım , kimseden görmedim forum da yazan diycem de forum yetkilisi de ben gibi bir etkisiz oyun da olan olaylara karşı , hem memleketi terk edicem ödeme yöntemim değişmez değil mi hani bir sıkıntı çıkmassa iş buldum yani satın alım da euroya dönmez umarım ordan oynarsam servır tr zaten 10 senedir .

Sayfayı Paylaş