Tren kullanmaya devam eden oyuncular hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve **A*Y*Y*I*L*D*I*Z** tarafından 27 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tren kullanımını darkorbit bitirebilecek mi? Bize bu güveni verecekler mi ?

 1. Hayır tren kullanımı gördüğün gibi devam ediyor.

 2. Evet bigpoint kararını verdi çözüm oldu tren ve bot kullananlar banlanacak.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhabalar,

  Birçok kişi tren ve bot kullanımı nedeni ile banlandı. Eski oyuna döndük elimizle savaşıyoruz çokta zevk alıyoruz. Ama hala tren kullanan ve bunu ispat ettiğimiz halde banlanmayan arkadaşlar haritada rahat rahat geziyorlar.

  Şimdi binlerce hesap banlanmışken bu arkadaşların delilleri olmasına rağmen banlanmamalarını açıklamaya çalışalım. Ben sıradan oynayan bir arkadaş olarak aklına birtek tanıdığım olması geliyor. Başka bir açıklama bulamıyorum. Supporta delilli kanıtlı videolu atıyoruz.
  Geç gelen adalet, adalet değildir

  Sözü gereğince bu arkadaşlar daha fazla bu durumdan faydalanıp kasılmadan banlansınlar istiyoruz. Bize darkorbitin aldığı bu kesin kararın herkes için ve ivedilikle uygulandığını gösterin. Gösterinki bu durum daha fazla büyümeden kökünü kazıyın. Videoyu bir konuda paylaştığım gibi buradan da paylaşacağım. Bu arkadaşların banlanma durumlarını hep beraber takip edelim arkadaşlar. Bakalım darkorbitin yasakladığı bot ve tren kullanımı delilleri ile şikayet edildiğinde ne kadar zamanda aksiyon alınıyor.  Videoda id ve nick bilgileri ile birlikte zamanda yer almaktadır.

  Adil bir sisteminizin olduğunu göstermeniz dileğiyle.

  İyi forumlar.
   
  CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
 2. PEXTREMEN

  PEXTREMEN User

  Tren yapan kullananlar aylarca kullandı sonra ara verdiler onlara bir şey olmadı halen duruyorlar. Bazı kişiler banlandı ama neden nasıl banlandıkları belli değil. Yönetimin söylediği bot,tutucu,tren ne varsa banladık diyor yani yanlış banlanan olsa dahi geniş bir çerçeve çizip güme gidenleri de meşrulaştırıyorlar bu dediklerine göre serverlerde en fazla 5 kişinin kalması gerekiyordu ki madem öyle gitsinler 5-3 baksınlar yıllardır pala toplayan gemiler var onları da banlasınlar. Ona rağmen banlamalardan şikayetçi değiliz dedik en azından tren bitti olan şerefe olsun ama ne yazık ki halen o da devam ediyor. Yönetim samimiyse bunlara göz yummaz en kısa sürede banlar.
   
 3. Bigpoint en başından beri çok yanlış politikalar yürütüyor. Oyuncu çekmek için hileyi gözardı ediyorlar, bunu yıllardır görüyoruz ama bu durumun uzun vadede aleyhlerine olduğunu bir türlü anlayamadılar. Şirket her seferinde kaş yapayım derken göz çıkardı. Hileye göz yumup el emeği ile oyunu severek oynayan yüzbinlerce oyuncunun arkasından bakakaldılar. Aynı haritada haftalardır bot kasan gemilerin yanında hiçbir zaman hile kullanmayan beni bir ayda en az 10 kere çembere aldılar. Bir nevi ''bakın bizim hile sistemi çalışıyor'' demeye getiriyorlar iyi de arkadaş neden beni çembere alıyorsun ? Dibimde bir sürü bot var onları çembere al. Yemin ederim botlara sıkıyorum diye beni birkaç kere çembere aldılar, neymiş : ''Şüpheli davranışlar sergiliyor''muşum (Ne?) Sinirden dişlerimi kırıyordum :)
   
 4. _Blade_

  _Blade_ S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Cezalar son derece adil olarak uygulanmıştır. Elbetteki gözden kaçan sisteme takılmayan oyuncular olabilir, fakat bu onların ceza almayacağı anlamı taşımamaktadır. Lütfen elinizdeki kanıtları supporta iletin gereken cezalar mümkün olan en kısa zamanda uygulanacaktır.

  Kilitlenmesi uygundur.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş