Öneri Trenlere çözüm önerim

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ®ΤR™ tarafından 7 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Grup içerisinde 1 citadel, 1 solace olmalı mı ?

 1. Evet

  80,0%
 2. Hayır

  20,0%
 1. ®ΤR™

  ®ΤR™ User

  Problem: Grup halinde 3. parti yazılımla 7/24 behe, stroke, base kesen ve bununla geçimini sağlayan güruhun oyuncu kitlesini yıldırması.
  1 grupta tam destek 5-6 citadel+ ve 3 adet solace+ ile sürekli can yenileyen grupların kesilemez hale gelmesi üstüne utanmadan bunu video kaydına alıp, alay edip küfür etmeleri yıldırdı.

  Trenleri tek kesim şansımız tren vagonlarının arkada kalanı buzlayıp solacelerine öncelik vererek vagon sayısını azaltmak ama nasıl ki hemen portalde başlayıp yeniden can basıyorlar ve trenin vagonunu tamamlıyorlar.

  Bu merkez ekipten bize bir hÂyır gelmeyeceğini de bildiğimden önerim gruplarda en fazla 1 citadel+ ve 1 destek(solace veya hammerclaw olması) bu sayede bizim gibi bu oyuna hastalık derecesinde bağımlı oyuncuların bu trenleri yok etme şansı olabilir.

  Üst tarafı okumaya üşenenler için özetle grup içerisinde max 1 citadel+ ve 1 destek gemisi bulunması önerisini sunuyorum.
   
  [ÖRÜMCEK...] bunu beğendi.
 2. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Forum kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. İndeks bölümüne eklenecektir konunuz raporlanabilmesi için. Güzel bir konu ellerinize sağlık. :)

  Forum ortamını bozmadan dolayı diğer arkadaş için ceza uygulanmıştır ve konu ile alakasız mesajlar silinmiştir.

  Türkiye Takımı!
   

Sayfayı Paylaş