Triskelion Roketatar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve agnostiklive tarafından 11 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

bekleme özelliği değişmeli mi ?

1. evet

oy sayısı 7
    46,7%
  2. hayır

oy sayısı 8
    53,3%
  1. Öncelikle iyi formlar,

Yeni cıkan bu roketatarlar oyunun dengesini aşırı şekilde değiştirdi, bir roket atar özelliğinin oyuna bu kadar etki edeceğini beklemezdim doğrusu.

Saimon admin discord da %25 bekleme özelliğinin değişeceğini duyurmuştu değişim olmamış.

Soruna daha doğrusu sorunlara gelecek olursak;

1.Ethernal kapısında hiç hararet gözetmeksizin aşırı miktarda tp şp kasılabiliniyor bu roket sayesinde, bu durum oyuncuların gidip mindfire kesmesine yahut kapı yapıp hades dönüp rütbe kasmasının önüne geçiyor.

2.bazı gemilerin özellikle nimesis in sıcrama özelliği ile ordan oraya durmaksızın atlayan oyuncular sıkıp sıkıp kaçıyor alay edercesine, durmaksızın özellik bastıkları için yakalanması bi hayli zor.

3.bir de bunun şuan akarken dolduranları var çünkü bu işin böyle gitmeyeceğini biliyorlar ve olabildiğince tp şp kasıyorlar, kastıkları yanlarına kalacak gibi.

Hem sıralama ya hem de oyun içi savaşa bu denli etki edecek bir şeyin oyuna entegre olması ne kadar sağlıklı buyurun tartışalım.

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Henüz bir tarih verilmedi bu konuda.

Eternal Kapısının amacı zaten budur. 103. dalgadan sonra uridium vermemektedir ve TP + ŞP katlanarak sağlamaktadır.

Bu durum oldukça sinir bozucu olsa da bunun için dondurucu roketler kullanabilirsiniz. Bu sayede atlamalarının önüne geçerek daha hızlı kesme imkanınız olabilir.

Burada illegal bir kasma olduğunu görmüyoruz. Verilen bir özellik ve denenmesi için belirli bir süre verilmiş daha sonra bu değerlerin değiştirilebileceği duyurulmuş bu yüzden dolayı TP ve ŞP kasan oyuncularımızın yanına kalması gayet sıradan durum.

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Ben de triskelon yok fakat yargu modun dediğine katılıyorum yiğidi öldür hakkını yeme

Eternalde deli gibi tp şp kasanların suçu olduğunu sanmıyorum sonuçta oyun öyle bir şey koymuş önlerine onlar da kullanıyor :D