[тüяκ] Türk Savaşçıları TR-4

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve StorMHawsK tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. StorMHawsK

StorMHawsK User

Klan Serveri : T®-4
    Klanın Şirket Kısaltması : [EİC]
    Klanın TAGI : [тüяκ]
    Kısaltma/Klan adı: [тüяκ] Türk Savaşçıları
    Klanın Adı : Türk Savaşçıları
    Kuruluş tarihi: 07.04.2014
    Klan lideri: ☾✯ΛŝîłŦűяқ✯☽
    Üye sayısı:
    15
    Klan Rütbesi : -
    Vergi oranı : 0%
    Üyelerde Aranan Şartlar : [EİC]
    Teamspeak ; 46.20.46.247:10101
    Klan Tanıtım Yazınız :
    Huzur, Saygı, Kardeşlik...
    Kimsin, Kimiz, Kibirlenme, Ne yaptığını bil, hal ve hareketlerine dikkat et. Düşmanında olsa saygını duy, ağzından çıkanı kulağın duysun. KÜFÜR ASLA.

Diplomasi için Teamspeak'i kullanalım, chat sorun halletme ortamı değildir.

Amacımız dostluk içerisinde ve centilmence bir oyundur.Dünya şirketi için savaşırız.Dünya harici ittifaklarımız olmaz.İç savaşlardan kaçınırız, iç savaşlar sadece ''EIC'' şirketin zararınadır. Birlikten güç doğar biz birlik olduğumuz sürece kimse bizi yıkamaz.Diğer şirketlere pirim vermeyelim, iç savaşları olan şirketler her zaman yıkılmaya mahkumdur. Diplomasi yapalım zayıf oyuncuları koruyalım ezdirmeyelim. Amacımız bunlardı.Birliğimizi kuruyoruz tüm ''EİC'' şirketinin bu konuda desteğini bekliyoruz. Sende güzel bir ortam, eğlenceli bir ortam, saygı içerisinde ortam, Küfür ve Argo olmayan bir ortamda oyununu oynamak istiyorsan katil birliğimize. Şimdiden aramıza hoş geldin.

Son düzenlenen: 27 Nisan 2015
  2. StorMHawsK

StorMHawsK User

Teşşekkürler

Son düzenlenen: 21 Eylül 2014
  3. (usta)

(usta) User

güzel levhasi var ...... daaa ben oyuna giremiyorum yeni basladim ve giris yok

4. Countdooo

Countdooo User

Güzel Teprikler...

5. Merhaba ,

Oyunda genel bir sorun yaşandığı için girişlerde sıkıntılar yaşanıyor.

Oyunla ilgili olarak Buradaki konuları incelerseniz bir çok konuda yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

6. gezici35

gezici35 User

Tanıtım güzel olmuş tebrikler bende EIC şirketindenim bazı nedenlerden dolayı tek takılıyorum klanınızla ittifak olmak istiyorum. İttifak gönderdim, ittifak başvurularına burdan bakıyor musnuz?

7. StorMHawsK

StorMHawsK User

07.04.2015 Günncellemesi;
    Klan Lideri ☾✯ΛŝîłŦűяқ✯☽ olarak seçilmiştir.
    Üye sayısı ; 13'ten 15'e yükselmiştir.
    TeamSpeak adres aynıdır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.