Öneri Tüm Admin ve Moderatörler Oyuncular Tarafından Oylanabilsin

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA tarafından 21 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Admin ve Moderatörler memnuniyete göre oyun içi ekrandan olumlu veya olumsuz oylansın mı?

Anketin kapanma tarihi 21 Haziran 2021.
  1. Evet

80,0%
  2. Hayır

20,0%
  1. Arkadaşlar pek çok serverde bir sürü insanın oynadığı geniş bir oyun oynuyoruz.

Yeri geliyor türlü problemlerle karşılaşıyoruz.

Oyun daha hızlı gelişmesi için daha tarafsız, eşit ve oyuncu yanlısı bir oyun için modlar ve adminler için forumda veya oyun içinde(aktif oyun ekranı içerisinde) bulunduğumuz server içerisindeki mod ve adminlerin olumlu yada olumsuz olumsuz oylanabileceği bir sistem gelmeli olumlu oy alanların rütbeleri yükseltilip oyunda daha kalıcı olmaları sağlanmalı,aksi durumda da(belli oran bir oranın altında kalanlar) takımlardan ayrılmalı tarzında bir sistemden söz ediyorum.

Oyuncuların kendi serverlerindeki diledikleri mod veya admini değerlendirebilecekleri bir sistemden söz ediyorum umarım bu sistem gelir ve oyunun gelişmesine katkı sağlar.

Dipnot: Sadece bir öneride bulundum ve tüm serverler için istedim. Malum bazı moderatörlerimiz eleştiriye gelemiyor bazen, burada bahsettiğim konu olumlu veya olumsuz bir eleştiri ve önerim tamamen oyunun gelişmesi adınadır. Umarım konu destek alır ve reportlarsınız merkez ekibe.

Son düzenlenen: 21 Haziran 2020
  2. hp link gelmedi diyemi yapıyosun bunu sabret 1-2 seneye gelir belki 1 seneden de önce

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Hali hazırda bu değerlendirme sistemi Support Ekibi için mevcut. Ancak açıkcası tüm moderatörler için böyle bir sistem getirmeyle Merkez Ekip'in uğraşacağını sanmıyorum. Bahsettiğiniz bu sistem gelse dahi, oyuncuların değerlendirmelerini inceleyip gerekli işlemleri yapma görevi yine ülke takımlarında olur. Bu da ilgili şikayetinizi Support Ekibi'ne iletmekten farklı bir durum olmaz. İşlemlerinden ya da size karşı tavrından rahatsız olduğunuz görevlileri Support Ekibi'ne bildirebilirsiniz, bu şekilde ilgili görevlilerin üstleri tarafından belirttiğiniz durum incelenir ve gerekli işlemler yapılır.

Hali hazırda aktif çalışan her bir görevlinin yapmış oldukları bir üstündeki görevli tarafından denetlenmektedir. Yani sizin belirtmiş olduğunuz gibi eleştiriye gelemeyen, yanlış işlemler yapan görevliler zaten takım içerisinde kalıcı olamamaktadır.

Şahsen böyle bir değerlendirmenin gelmesini ben isterim ancak görev sürem boyunca da çok bariz bir şekilde gördüğüm şey de şudur ki, bir gün çiçekler, böcekler, hayat ne kadar güzel edasıyla anlaştığım oyuncu sonraki gün gelip akla hayale sığmayacak küfürler edebiliyor. O nedenle de çok gerçekçi sonuçlar da alamayız muhtemelen :D

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıyorum, kuralların çerçevesinde bu konu altında konuşmaya, fikirlerinizi paylaşmaya devam edebilir, dilediğiniz zaman da konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Viraaa

Viraaa User

bence merkez ekibi oylayalim.senelerdir su otoya bi care bulmadilar....parayla hibrit destegi aliyoruz otolardan dolayi yaratik kesemiyoruz.kestigimiz yaratiktan dusenleride otolar hemen isaretleyip kesiyor...yazik degilmi bizim paramiza?azcikda bu yonden bakilsin.alin teri bu...lütfen bu dedigimi raporlayin.alin terimizle aldigimiz destekleri otolar yuzunden kullanamiyoruz.bize gunah degilmi?

5. Bana mı dediniz?

6. bu sözümden dolayı ceza alır mıyım almaz mıyım bilemem ama bana öyle geliyor ki bu bot sistemini de oyunun kurucularından biri ayarlıyor oyundaki oyuncuların yarısından çoğu bot kullanıyor ve bildiğim kadarıyla botta da para dönüyor merkez ekibin buna fırsat vereceğini sanmıyorum:)

7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

DarkOrbit Resmi Forumu'ndayız ve kurduğunuz cümle ithama girer ve ceza almanıza sebebiyet verebilir. Lütfen bu tür cümleler kurmaktan kaçınınız. Genel İşletme Şartları'nda her türlü bot/3.parti program kullanımı yasaklanmıştır.

9 üzerinden ise anlaştık :D

İyi forumlar.

8. .Master.

.Master. User

Benim puanda 10 ama bazılarına pek yuksek oy çıkmaz bende bir kaç arkadas var etkinlik admini ve smod manitu 10 mod arkadaslarda 10.

9. her kelimesine katılıyorum :)