Tüm Modüller Tek Etkinlikle Gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve cengizbaba025 tarafından 15 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bütün modüller tek bir etkinlkite gelsin mi

1. evet

oy sayısı 10
    71,4%
  2. hayır

oy sayısı 2
    14,3%
  3. bir kısmı gelsin

oy sayısı 0
    0,0%
  4. solace modülleri,spectrum modülleri vb. gibi spesifik gemilerin tüm modülleri ayrı ayrı gelsin

oy sayısı 2
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba oyunda kararsız/stabil pek çok modül bulunmakta kimi modülleri görmek artık oyuncuları bıktırmışken,kimi modüller 1 yılı aşkındır hiç gelmedi ki bunların içinde oyunda rağbet gören gemilein modülleri de dahil.
    artık etkinlik sistemi değiştiğine anahtar ile eşya alabildiğimize göre ,oyunda ki kararsız/stabil bütün modüllerin tek bir etkinlikte gelmesi gerekiyor böylece bir oyuncu bir modül için aylarca beklemesi gerekmeyecek mart ayındaki mimesis isyanı için modüller hem birleştire gelsin hem de savaş bileti anahtarı ile aınabilsin.

2. Kesinlikle katılıyorum, bütün modüller tek bir etkinlikte gelmeli,
    Hatta kalmalı,
    İsterse 500 oil istesin isterse 3 bin,
    İsterse paymentte 100 tl ye satilsin isterse, 10 milyon uridium istesin isterse eir istesin runisk istesin, bir sürü yolu olsun alabilmek için
    Kolay olmasın,

Ama tüm modüller gelsin ve herkes gemisini özelleştirip istediği gibi kullanabilsin buna kesinlikle katiliyorum.

3. şuan oyun orcus centurion uzerine fikire olumlu oy kullanıyorum

Meta degişmese Kararsızlar dışındakiler hala revaçta olsa olumsuz oy kullanırdım onları almak için zaman ve emek verildi baya neyseki artık onemi yok ...

4. yani aslında o modüllerin çok bir önemi kalmadı ama ben yine de olumlu oyumu kullandım; Eskiden meta olan gemilerin nadir bulunan modüllerinden daha güçlü bir sürü modül çıkartmak artık mümkün

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.