Tüm Sunuculara PVE Gelsin Mi?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve =SoundMan= tarafından 5 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PVE modu tüm serverlere uygulansınmı

1. Evet eski hesaplarımızıda PVE olarak oynayabilelim

75,0%
  2. Hayır eski hesaplar aynen kalsın

25,0%
  1. =SoundMan=

=SoundMan= User

Merhaba
    2007 den beri bu oyunu tek başıma oynuyorum yeni açılan pve serverinde hesap açtım oyuna yeniden ısındım severek oynuyorum...

Global avrupa da olan 14 senelik hesabıma girmek içimden gelmiyor artık bıktım portalın kenarında atlayamadan patlamaktan 6 aylık hesaplar 400 k ile vuruyor bu stres ile oynamak çok yorucu kafamızı boşaltmak için bir kaç saat oyun oynamak istiyoruz ama ne mümkün sinir olup çıkıyoruz uber npc görevi yapıyorsun son anda geliyor birisi seni patlatıp elinden alıyor :(

Bu gün global avrupaya girdim 30 dakika gezdim tüm haritalar bomboş oyuncu yok eh kendimden örenek verdim ben oynamaktan nefret ettim demekki her oyuncu benim gibi düşünüyorki kimse yok...

Yeni pve serverinde tüm haritalar kaynıyor npc bulmakta zorluk çekiyorsunuz ama çok güzel heryer cıvıl cıvıl oyuncu kaynıyor 2007 e ilk hesap açtığım zamana geri döndüm çok eğleniyorduk saatlerce makina başında kalıp mordon kesmekten saimon kovalamaktan zevk alıyorduk ...

Hesap durumun tüm gemiler var prometheus lazerler ful ve 16. seviye ama nafile portal kenarında patlama sürem 3 saniye iğrenc bir duygu 2007 de oyun dengesi güzeldi patlamakta patlatmakta güzeldi ama şimdi denge yok yeni başlayanların hiç şansı yok server hesap çöplüğü başladıktan bir hafta sonra aklı başında birisi asla devam edemez bırakır eski oyuncularda benim gibi klansız tek oynayanlarda haftalarca hesaba girmez haritaya rahatlıkla çıkamadığı için bir kenarda bir kaç npc keser bırakır ...

Şimdi buraya kadar anlattıklarımı toparlarsak eski serverlerin canlanması için mevcut tüm darkorbit serverlerine PVE modunun uygulanmasını istiyorum bu teklif kabul görürse global avrupa serveri ilk açılandır kaçan tüm oyuncuların geri geleceğini oyuna yeniden devam edeceğini düşünüyorum şahsen ben full hesabımı yeniden kullanmaya başlayacağım ...

Bu özellik oyuncunun isdediği modu seçmesine imkan verdiği için çok adil bir ortam sunmaktadır isteyen sadırı yaparak PVP durumuna geçer ve kendisi gibi saldırgan hesaplar ile istediği gibi savaşır isteyende saldırı yapmadan npc keserek PVE modunda kalır ...

Sonuç olarak herkes sevdiği tarzı seçerek mutlu olur oyunda gelecek vaad eder bir duruma döner bu kabul görmez ise ben gene KÜRESEL PVE serverinde oynarım eski hesabımda yok olur gider hiç umurumda değil ...

Karşı çıkmak sorunu çözmez bu teklifin amacı eski serverlerin canlanması eski oyuncuların geri dönmesi ve darkorbitin ilk başladığı harika günlere dönebilecek bir devrim yapması ...

Son söz...

Tüm serverler PVE mod özelliği eklensin ...

Teşekkürler...

2. LEVIZZIT

LEVIZZIT User

oyunu 2013 banlamaların da bırakmıştım ne yalan söyliyeyim bende pve server için başladım tekrardan ve iyiki başlamışım aşırı iyi server zaten şuan da en kalabalık server diye biliyorum

=SoundMan= ve org2BordoGüç bunu beğendi.
  3. Koruma gelebilir 17 level ve altı oyunculara sıkamazlar ama bu kesinlikle PVE server ile aynı sistem olmamalı zaten pve sevenler o serverde oynayabilir oyum olumlu yönde kullanacağım .

=SoundMan= bunu beğendi.
  4. Merhaba,

Konunuzda anket bulunmamaktadır 24 Saat İçerisinde Bölüm kurallarına uygun şekilde anket ekleyiniz. Aksi takdirde konunuz kilitlenip arşive taşınacaktır.

İyi Forumlar.

=SoundMan= bunu beğendi.
  5. #Avicenna

#Avicenna User

güzel düşünce gerçekleşmez ama gerçekleşirse muazzam olur. tutucuların zararına olacağı için yapılacağını da sanmıyorum. ne kadar tutucu o kadar uri harcanması vip alınması demek. oyun yapımcıları zarar etmek istemez

=SoundMan= bunu beğendi.
  6. Merhaba,

@=SoundMan= Konuyu bölüm kurallarına uygun şekilde düzenleyip anket eklediğiniz için teşekkür ederim. İndeks Kısmına eklemiş bulunmaktayım konuyu destek aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi Forumlar.

=SoundMan= bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş