Geri bildirim Türk Serverleri Yenilensin !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 15 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Serverler Yükseltilsin Mi ?

1. Evet

93,0%
  2. Hayır

7,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Türk serverlerinde yaşanan aşırı derecede kasma ve donmaların serverlerin yetersiz olmasından kaynaklanmaktadır.

Biz bu oyuna en çok para veren ülkelerdeniz ve bu durumda kaliteli hizmet alamıyoruz !

SERVERLERİN , RAM , İşlemci gibi şeylerini yükseltin bakım yapın serverlerin yükseltilmesini istiyoruz !

Prophecy bunu beğendi.
  2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Sadece donanımsal olarak değil yazılımsal hatalarda olabilir bunları en iyi teknik ekibimizdeki mühendisler bilebilir.

Yinede konunuza +1 verip uygun bölüme taşıyorum. :)

İyi forumlar...

anakin5555 bunu beğendi.
  3. Master0735

Master0735 User

biraz büyük olmuş ama mesaj yerine gitmiştir heralde :D

GREED bunu beğendi.
  4. DraydiBoy

DraydiBoy User

SONUNA KADAR DESTEK +1
    gb serverlerinde 1 gram donma yokken bizim serverlerimiz de bir sürü dönma gerçekleşiyor !

_DODGE_ bunu beğendi.
  5. GREED

GREED User

+1
    Herkese bakıp bizi dışlamasın BP bi zahmet :D

Master0735 bunu beğendi.
  6. Darion26

Darion26 User

Böyle bir konu açacaktım ama bp yapmaz cebinden para çıkar sonuçta, değil mi ? :)
    +1

_DODGE_ bunu beğendi.
  7. ^She_WOLF^

^She_WOLF^ User

sonuna kadar destek +1

8. Merhaba,

Gerçekten de bu günlerde aşırı bi lag problemi var türkiye serverlerimizde, global serverlerin rahatlığıyla ilgili herkesten aynı şeyleri duyuyorum.

+1

İyi Forumlar...

_DODGE_ bunu beğendi.
  9. _DODGE_

_DODGE_ User

Ayni yazilimi global ve yabanci serverlar kullaniyor fakat oralarda hic boyle sorunlar yok niyeyse...

10. Bak bu iyiydi :) Yazılım filan hikaye Bize ayırdıkları SERVER kutuları filan azaldı desteğimiz kesildi..

_DODGE_ bunu beğendi.
  11. _DODGE_

_DODGE_ User

Güncelll.

12. Onların bir şey bildiği yok. Bilselerdi aylarca milleti süründürmezlerdi.

Belkide milleti bıktırıp oyunu kapatacaklar.

^She_WOLF^ bunu beğendi.
  13. Darion26

Darion26 User

Güncel

14. Aynen birde hangar düzeltmesi gelsin dizerken nerden baksan 20dk.'mızı alıyor. Chat'e bazen bağlanmıyor birde. +1

15. mete

mete User

oyunda son zamanlarda alışıla gelmiş donma olayının dışında 10 saniyelerce tüm serverde tüm oyuncuların hesabı donmaktadır , oyuna güncelleme yenilik yapmayın yapacaksanızda eski teknolojinizi yenileyin , her dakika x3,x4 cıkarıyorsunuz arkadaşın dediği gibi bu oyuna en fazla para veren ülkelerdeniz ama oyun alt yapısı yetersiz birde yenilikler oyun berbat bir hal aldı 2.5 yıl sonra oyuna başlayıp oyunun daha da kötü bir hal aldığını görmek yeniden başlayan onca insan için hayal kırıklığından azı değil , oyun sanki duvarcı ustası tarafından yapılmış ve yıkılmak üzere gibi , usta çırağına sen duvarı tut yıkılmasın ben paraları toplayım sonra kaçarız der gibi? oyuncu istiyorsanız oyunun hakkını verin ve kasma olayını geçin artık , haritada 1000lerce bot yok artık 3 oyuncu da olsa kasıyor 3000 oyuncu da bu Darkorbitin eksikliğidir 7 yıldır hiçbir ilerleme yok , oyunda keyif yok , 3 gemi ile kapısırken şimdi tek gemi 8 kişilik guruptan gelen desteklerle tek atıyor nerdeyse full gemiye, hesaplarınızı iyi yapıp yenilenmeye gidin lütfen,saygılar...

^She_WOLF^ bunu beğendi.
  16. sy_emen

sy_emen User

Lol oyununda olduğu gibi serverlarını türkiyeye taşırlarsa ping lag gibi donmalar önemli derecede giderilir diye düşünüyorum. Tabikide bu biraz yartırım gerektireceğinden bigpoint yönetiminin buna yanaşacağını sanmıyorum

_DODGE_ bunu beğendi.
  17. MaXiMuS

MaXiMuS User

Türkler için her şeye +1 :rolleyes: malum teklifimi düşün birde :D

18. güncellensin fakat global serverlardada sorun var hangar geç açılıyor oyun donuyor sadece Türk sw özgü değil yani, Türk serverleri daha yoğun bu yüzden kasma daha fazla yoksa aynı sorunlar globaldede var

19. _DODGE_

_DODGE_ User

Nope... :cool:

20. anakin5555

anakin5555 User

+1 de benden :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.