Geri bildirim Türk Serverleri Yenilensin !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 15 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Serverler Yükseltilsin Mi ?

1. Evet

93,0%
  2. Hayır

7,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mete

mete User

Merhaba, konu açmaya yetkim yokmuş o yüzden buraya yazıyorum .
    Şuan da ve akşam olunca oyundaki takılmalar,donmalar artık çekilmez bir vaziyet aldı.
    Hiç kimse oyuna gelmiyor çünkü oyun oynanmıyor kasma olayından dert yanıyorduk şimdi de uzun süreli devamlı takılmalar meydana gelmeye başladı ... sıkıldık.... Yeter bu kadar 2.5 yıl sonra oyuna dönüyoruz klanca ama ortada oyun yok herkes tekrar bırakmayı düşünüyor Allah aşkına bu oyun neden performans iyileştirmesi yapmak yerine sadece para kazanma derdinde , bilmediğimz birşey mi var? oyun kapanacak mı ? ne kopardık o kar mevzusu mu ? oyun oynayamıyoruz kardeşim oyunda akıcılık yok tek kişi için değil herkes biliyor ki bu takılmalar tüm serverde aynı anda herkeste eş zamanlı oluyor ve düzeltmiyorsunuz , yetmezmiş gibi bir de vuruş desteklerimiz(BO2) gitti paymennten 1-1.5tl lik almıştım admin benden fatura istiyor ne faturası arkadaş ben 3 yıl önce aldım o desteklerin hepsini 45er günlük 2.5 yıldır oynamıyordum 20- 30 gündür oynuyorum. Eğer ki yanlış yere yazdıysam bu yazı konu olarak uygun başlık eklenerek gerekli yere taşınsın ve biran önce oyundaki 2 büyük sorun çözülsün buna + olarak lazer görselide bozuk oyunda vuruş desteği kaybolması ve lazer görseli bozulması aynı zaman dilimi içinde gerçekleşmiştir, bu sabah ki resetle düzeleceği söylendi fakat sorun devam ediyor...

anakin5555 ve .HEZARFEN. bunu beğendi.
  2. HZRFN

HZRFN User

evet +1

anakin5555 bunu beğendi.
  3. Sunucu Türkiyeye gelmeli

4. romentus

romentus User

Gerekli bir yatırım olacaktır.:rolleyes:

5. Prophecy

Prophecy User

Ben de evet diyorum.

6. _DODGE_

_DODGE_ User

Konu kilit.

7. anakin5555

anakin5555 User

8. WolfWar

WolfWar User

Kesinlikle yapılması gereken bişey +1

9. Kaldırın kardeşim konuyu kilitleyin bu oyun hiç bir şeyi hak etmiyor !

10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Konu sahibinin isteği üzerine konu kaldırılmıştır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.