Geri bildirim TÜRKİYE 3 GÖLGE ADMİN VE TEBESSÜM CM DUYARSIZLIĞI !!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BMW-M-POWER tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kolay gelsin forum halkı,

Dün Türkiye 3 chatinde 13:20 - 14:00 arası GÖLGE admin, Tebessüm CM ile chatteki oyuncuların %90-%95 i arasında şiddetli bir münakaşa yaşandı. Kavganın sebebi, chate islamofobi nickli bir elemanın girişiyle başladı ve CM ye uyarıda bulunduk arkadaşlar olarak. GİŞ kurallarına aykırı olduğunu, nick değiştirmediği takdirde bann alması gerektiğini cm ye hatırlattık. CM duymazdan geldi. Biz uyarıyoruz, o bize forumdan chat kurallarını kopyalayıp yapıştırıyor. En sonunda GÖLGE admin geldi, ondan aldığımız cevap hepimizi çileden çıkardı; neymiş efendim aykırı birşey yokmuş. Biz dinimize, toplumumuzun en büyük ortak değerine hakaret edilmesine izin vermeyiz dostum! Bu adminleri ve CM leri şikayet edebileceğimiz hiçbir yer yok mudur @KARANLIK @•Kıyamet• @buzmavi @KALE Smodum adminim bi el atın bunları yermeyip yutacak mıyız nereye şikayet edebiliriz ???

2. VΛLVE™

VΛLVE™ User

çok haklısın hemen birşey yapılmalı bigpoint bu kadar saçma ve haysiyetsiz cmleri nerden buluyor
    bu arada ben demiştim karanlık fm smod olur oldu işte

3. Merhaba,

Maalesef ki bizlerin forum üzerinden yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Yalnızca forum üzerinden bir takım yetkilere sahibiz.

Gerekli resim ve yazı ile supporta başvurunuz. Gerekli incelemeler yapılır ve aykırı bir durum söz konusu ise gerekeni yaparlar.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.