Türkiye 3 ≡★≡

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●BMW●M●POWER● tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemi imhada arkana bak o benim :)

2. ƈἔᾗʛἷẓђᾄᾗ

Bu arkadaş da katılmak istiyordu.

3. En son ne zaman gemi kestiğimi hatırlamıyorum epey oldu :D

4. loonie uzaya çıkmak senin adını öğrenmekten daha kolay :)

5. Herkese üye kabul yetkisi veriyorum EIC alın savaşlısı olmasın :D

6. klan arama odasında (chatte) adam yokki toplayalım :D

7. Aramaya gerek yok kasıldığını gören zaten girmek için çaba harcar :)

8. E yani :)

9. Loonie'ye parayı atıyoruz oyuna girip irisi almıyo kredinin yarısı vergiden klana geri dönüyo :D

10. Hepiniz tr3 oynuyonuz heralde :) TR3 VRU dayım bende

11. SVAT klanı dimi :) Birkaç defa 3-6 da kesmişliğim var biliyorum az çok :D

12. :D seni bi kere oyunda gördüm o kadar oda 2.6 yı basmıştım sağ üst portta bekliyodunuz :) Tr3 de millet bize o kadar gıcık ki istasyon kuruyoruz 5 ayrı klan 2 ayrı şirket istasyon kesmeye geliyolar :D

13. En başta da ZuLm :D beni arayan 5-2 de bulabilir son korsan görevini yapıyorum 500 lük olan :)

14. :D o görevi bende aldım baktım bi türlü bitmiyo yapmaktan vazgeçtim :)

15. Bir yararımız olsun diyoruz fena mı :D

16. Kredi limiti olmasa birkaç haftaya tamamlardık da artık ocak ayı gibi tamamlarız inşallah sen kredi gelir gelmez al irisi yeter :)

17. Kapı açmaya uğraşıyorum :)

18. yavuz abi ben çıktım bi ara gelecem de oyuna hiç giremiyorum :D

19. Sıkıntı yok da durduğun hafta sayısından alacağın krediler gitti ona yazık oldu :) Sağlık olsun canım müsait olduğunda tekrar girersin :)

20. olsun abi zaten artık krediyle pek bir işimde kalmadı bundan sonra uriye yönelicem :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.