Öneri Türkiye 7 Sunucusu Açılmalı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 29 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Evet, KEsinlikle Açılsın

51,9%
  2. Hayır Açılmasın

48,1%
  1. [​IMG]
    Arkadaşlar Merhaba

Bir süredir oyunda özellikle galaksi kapılarda sorunlar yaşıyoruz. Oyundaki yoğunluk nedeniyle olan bu durum uzun süredir çözülemiyor. Diyeceksiniz oyun geçmişte daha kalabalıktı o zaman böyle sorunlar yaşamıyorduk. Evet oyun kalabalıktı ancak yıllar içerisinde bir çok yenilikler, etkinlikler yapıldı. Her biri oyuna üstüne yük yüklemekte. 2010 yılından bu yana oynuyorum. İlk zamanlarda 2 GB RAM ile oynayabiliyorken şimdilerde oyunu güzelce oynayabilmek için en az 8 GB RAM'e ihtiyacımız var.

Sunucudaki yoğunluğu azalmak için yeni sunucu kurulabileceğini düşünüyorum. Mevcut sunuculardaki yükü azda olsa azaltacaktır. Ayrıca oyuna başlamayı düşünen oyuncular içinde iyi olacaktır.

2. uninstable

uninstable User

Yeni sunucuya gerek olduğu konusuna katılmıyorum fakat olay yeni sunucu vs değil ki. Yeni sunucu açılır 1 ay geçer 1 yıl geçer ve sonuç ne olur yine aynı şeyler. Oyunun altyapısını sorunlu, nasıl bir yazılım ekibi yapıyor çok merak ediyorum.

3. Yeni sunucuyu bende çok istiyorum ama oluşan bu sorunlar kronik hale geldi ve alt yapılarında oluşan bu sorunlara karşı merkez ekip bariz bir şekilde aciz durumda ve bir türlü düzeltilemiyor eğer oluşan sorunlar server yoğunluğundan kaynaklanıyorsa açılıcak yeni serverlada yüklenme çok olacağı için değişen bir şey olmaz, ama bütün bunlara rağmen yeni server çok gerekli en baştan başlamak isteyenler çok olur ve oyunu bırakmış kişilerin çoğuda geri dönebilir ama bunlardan önce dürüst bir oyun zemini hazırlanmalı otomatik sorunu çözülmesi gerekiyor bu sorun olduğu taktirde bu oyundan bir şey beklemek çok hayalci olur..

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

İyi forumlar.

5. tarama yapılsa eminim tüm türkiye sunucuları tek sunucuda toplanır oyuncuların %75'i program kullanıyor albay general tümgeneral sürekli görüyoruz ve sadece program kullanımı da değil çeşitli açıkları kullanıp yaratık kesiyorlar neler var neler yeni sunucu açılması çözüm değil bu oyunun en büyük eksiği geç bakım yapılması geç çözüm getirilmesi

zamanında bakım yapılmazsa oyuncuları dinlemez memnun etmezlerse bu dediğini 40 defa tekrarlasınlar kimse geri dönmez adaletli bir oyun istiyoruz herkesin emek verdiği hilelere bug olaylarına anında çözüm getirilen bir oyun kaç sene oldu sözde tarama yapılacak bug kapatılacak

oyunun tek olumlu yanı gelen etkinliklerden herkesin faydalanması evet herkes modül alabiliyor hedef tamamlayabiliyor zor da olsa etkinliklerden kazanç sağlanıyor bu yönünü de görmezden gelirsek ayıp olur ama bu yeterli değil oyun ortamı bozuk olursa herkese 1M uridium dağıt ne fayda

Pikana ve _warmiii_ bunu beğendi.
  6. akdumanv

akdumanv User

Ne zaman ki oyun web tabanlı olmaktan çıkar, bi anticheat sistemi olur aha o zaman açılsın şuan açılmasının bir faydası olacağını düşünmüyorum

crazytr123 bunu beğendi.
  7. Açılması taraftarıyım bende. Uzun zamandır yeni bir Server gelmedi oyuna sıralamalarda ufak ufak değişiklikler oluyor. 2020 sonunda flash gittikten sonra exe dönülmesi gerekiyor. (Exe için uzun zamandır çalışma var ama bir sonuç yok oda ayrı bir mesele) bu dönemde açılırsa hem yeni arayüz ve hemde yeni bir oyun gibi büyük kitleye sahip olabilir.

8. Bence de yeni sunucu açılmalı insanlar 2010 da başlayan adam ile aynı sunucuya başlıyor ve cok geri kalıyor hemde çok fazla yeni sunucu açılmalı

Pikana bunu beğendi.
  9. bryback

bryback User

Yeni sunucu açılması sistemi düzelteceğini sanmıyorum.. insanlara kazançlı yeni etkinlikler getirilmesi yeni başlayanlara özel teşvikli etkinlikler olmalı..

programlara karşı yeni adımlar atılmalı bot kesinlikle olmamalı

10. RobinKudin

RobinKudin User

Yeni sunucu açılsın ve 72 saatin 72 sinde bot olanlar 1 ay içerisinde full olsun. ve tr 8 isteyelim

Sayfayı Paylaş