Geri bildirim Türkiye Ekibi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »ĎΞŁî_ƒîŖΛŘĐÁ« tarafından 1 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın TR Ekibi,
    31.07.2018 tarihinde saat 15:00 civarı ekibimiz yani arkadaşlarımız tarafından herkese açık net ve TR Ekibine yazılmış olduğu duyuru hakkında ben şahşım tarafından yazmak istedim.
    Zira dün büyüklerimizle ve arkadaşlarımız bir araya geldik bundan dolayı genel olarak paylaşılan duyuru ve yapılaçak olan şeyler için uzun gün boyunca konuştuk ben anladım ki kurunun yanında yaş da yanacak bundan dolayı olaçak şeylere kesinlikle izin vermedim ve olmiyaçakta çünkü yapılmış olan büttün haksızlıkları geçmişte yada geleçekte hala devam eden haksızlıkları V.b şeyleri ben allaha havale ettim zira onun adaleti adaletlilerin en büyüğüdür.
    Beni Tr3 Serverinde tanıyan bilen az çok vardır bundan dolayı Tr Ekibinde olan arkadaşlarımızı ve diğerlirini çok iyi bilirim onları tanırım onlarda beni tanır Tr3 te olduğu gibi bundan dolayı dün yapılan genel duyuruda verilmiş rahatsızlıklar dolayı Kusura bakmayınız .
    Bunuda Sizlere Hatırlatmak isterim; "Bir gün Mutlaka ödeşeçeğiz ödeşmek adettendir"
    Ne demiş yabancı kervan Herşey Bittiğinde Düşmanlarımızın Sözlerini Değil, Doştlarımızın Sessizliğini Hatırlaçağız. Sen yanmasan ben yanmasam nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa ;)
    -Deli Firarda VS GÖLGE
    Saygılarımla,

2. tr ekibi şöyle bir durumda bizzat başıma geldiği için biliyorum.; adam botta kesmişim biraz ve saat gece 12 den sonra ödül sistemi sıfırlandığı için 13 defa kestiğim gemi yüzünden ben ve sıralama kovalayan kurmay albay arkadaşım korsan etkinliği sırasında pet atarken altına yan gemi getirilmesi sonucu kasten bilerek bize puşing yaptırıp tp şp kestiler. o kadar supporta kesilen gemileri incelemelerini bizle alakası olmadığını söylesekte takan olmadı. 2 hafta önce bir gemi diğerini 100 defa kesti onlar ceza almadı?

neden ban almadı diye supporta yazınca otomatik cevap attılar anca. adaletsiz bir support yönetimi ortada!

3. Soner senin yedigin falconlarida unutmuyoruz...

OĞUZKHAN ve jamesstheebesstt bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.