Türkiye serverları pişmanlıktır.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Kaptan_Mağraadamı34 tarafından 13 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 5 senedir çek cumhuriyeti serverında oynamaktaydım taki bu berbart tr serverına gelene kadar 1 sene geçmeden haksız yere pushing banı aldım alman serverları kat ve kat daha iyi hatta çek cumhuriyeti abd batı serverlarıda siz siz olun tr serverında oyuna başlamayın insanlar bu serverda birbirlerinin kuyusunu kazıp banlatmaya çalışıyor çok yazık

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Pushing banı alıyorsanız eğer ya kasten onlarca kez birini kestiniz yada hesabı aktif oynamakta unuttunuz.

BEDO1 bunu beğendi.
  3. BEDO1

BEDO1 User

Adminim arkadaş kısmen haklı, ama altın kuralım artık ödül vermiyor dediği anda saldırmayı bırakıyorum ben. Gerekirse harita değiştiriyorum istediği kadar dalga geçsin emeğimden önemli değil

4. hesap aktif oynamak derken kesinlikle hesaplarımda bot ile alakalı hiçbir ceza almadım hatta supporta bu konu hakkında sordum cevap gelmişti.

5. kimse ile dalga geçtiğim falan yok başıma gelen tr serverındaki rezilikten bahsettim sadece

6. TR|SUBUTAY

Kesinlikle öyle, kimse kimseyi aktif bir şekilde bilinçli olarak 30 kere kesmez toplu savaşlar hariç :)

7. Neden kesmesin admin? Bu oyun PVP oyunu ve şu anda pvp etkinliği var. Ayrıca bir çok düşman öldürme görevleri var. Oyunda tutucu kullanmaya şerefiyle oynayan oyuncu bulmakta zaten zorlanıyoruz. Ben etkinliğin başında bir BOTu 35 kere kestiğim için pushingden banlandım. Gemi portta doğup daha dpsi dolmadan saldırmaya başlıyor. Soruyorum 3 part yazılım yanı BOT kullanan oyuncuları da kesmekte mi yasak? Siz bu botları korumak için uyduruk şeyler bulun ben yine de keseceğim

Kaptan_Mağraadamı34 bunu beğendi.
  8. subutay iftira atma pushing falan yaptığım yok burda senin amacını anladım beni sinirlendirip argo kelime söyleyip hesabımı banlatmak insanlar senin ve senin gibilerin gerçek yüzünü biliyor neyin ne olduğunu herkez biliyor şimdi ciddiye alınmadığını öğrendiğinde daha farklı yöntemler bulmaya çalışmalısın tekrar söylüyorum tr serverı beş para etmez pişmanlıktır gidin alman serverında oynayın

9. tr serverında oldu her ne hikmetse birde bunlar yabancı serverda böyle bir şeyle karşılaşmadım 1 sene içinde banlandı hesabım türk serverı pişmanlıktır oynamayın türklerle hele hiç oynamayın gidin bir yahudi veya amerikalı alman ile oynayın hiç olmasa insanların kuyusunu kazmıyorlar türkler gibi !!!

10. kaç kez kesince puşhing oluyoruz bazen kesiyoz adam gelip sıkıyo gene kesiyoz bilelim ban yemeyelim

11. gemileri bota atıyorsunuz sonra buraya yazıyorsunuz yukarda yazıyor ödül vermiyor yazısını görünce bırak, bota atıp gemisinin varlığını bile unutup sonra ban alınca gelip buraya yazmayın pc başında olan kimse bir diğerini 35 40 defa kesmez kesilmez, kesiyorsa ya görev yapıyordur ya gemisi bottadır.

SEPROMCUBABA2 bunu beğendi.
  12. bakalım iftira atmaktan ban yiyincede böyle yazacak mısın ?

13. TR|SUBUTAY

Kimse kimseye iftira atmıyor. Agnostiklive kullanıcının yazdığı çoğu şey doğrudur. Tecrübe ve gördüklerimiz yeteri kadar bu konuda bilinç uyandırdı. Konuyu kilitliyorum çünkü eleştirileri kaldıramıyorsunuz.

agnostiklive bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.