Türkiye Sunucuları

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 25 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir siteden şöyle bir grafik buldum. :)

Anladığım kadarıyla Ağustos ay'ında %21.52 oranın Türkiye'den giriş yapılmış gözüküyor. Diğer ülkeler %10'u bile geçememiş durumda. :D Demek ki oyunu Türkiye'dekiler ayakta tutuyor. :eek:o_O Gerçi manuel takılan pek yok ama olsun. :D Yine de şu durumda %21 ile baya etkili durumda gibiyiz. :)

Son düzenlenen: 26 Eylül 2020
  2. Konu açılalı epey olmuş ama tık yok. Sanırım anlaşılmamış :) ama eğer doğru ise bu koşullarda Türkiye'den çok giren veya oynayan var benim anladığım. :D :D

ıııııııı bunu beğendi.
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

İçeriği görünce serverin neden bu denli yoğun olduğunu insan daha net anlıyor :)

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Genel olarak doğrudur. :) Ama orana aldanmamak lazım çünkü kendi kendine takılan çok var. :D :)
    Server yoğun gözükebilir ve oran da yüksek gibi olabilir ama el emeği ile oynayan / oynamayan arasındaki uçurum da çok fazla şekilde yoğun maalesef. :D :)

-------------------------
    Bu arada şu an için Eylül ay'ına ait oranlar.
    %19,84 gözüküyor. :D

5. Yahu oyunda adam akıllı bir yenilik getirme prensibi yok ki TR sunucularına iyi baksınlar ?

Bir etkinlik oluyor oyunda buglar coşuyor , yenilik geliyor buglar coşuyor. Yeniliklerin çoğuda oyuncuların canını sıkacak cinsden.

Adamlar şak diye oyuna ekliyor debug yapmadan , hata testleri yapmadan , oyunculara sormadan sonra saçma sapan hatalarla uğraşıyorlar.

Bu iş kendi kuyruğunu yemeye çalışan yılan olayına döndü kısır döngü resmen.

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oyuna yenilik gelmesin demiyorum ama yıllık planlar dahilinde özellikle oyun dengesini belli seviyede etkileyecek yenilikler peş peşe getirilmemesi gerekiyor. Son zamanlarda bir sene içinde dengeyi çok değiştirecek 3-4 tane ekleme vs yapılıyor. :D :)

7. Şu an testler yaptım , pazar X2 indirim günlerinde sadece TR sunucularında lag , montaj kaybolması ,rsb donma sorunu , tıklayamama sorunları mevcut , diğer sunucuların hiç birinde bu kadar hata yok.

Rezalet tek kelimeyle...

TR sunucularından çok falza karda ediyorlar hala neden Türkiye sunucularını iyileştirmeye gitmiyorlar anlamıyorum.

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sunucularda yaşanan sorunlar genel bir sorundur. TR dışında farklı sunuculardan da sorun raporları gelmektedir. Bundan etkilenmiyorsunuz diye olmadığı anlamına gelmemektedir. Kendi adıma TR sunucusu denemelerimde sorun yaşamasamda Global sunucuda sorun yaşamaktayım.

İyi Forumlar.

9. Sabah girdim baktım yabancı sunucularda bu kadar sorun yok , montaj biraz geç yükleniyor o kadar fakat TR sunucularında ne rsb atıyor ne uçuş düzeni değişiyor nede kapı yapabiliyoruz.

Bizim sunucularda montaj bile kayıp.

10. Haklısınız. En basitinden bir örnek vermek gerekirse daha yeni curcubitor etkinliği bitti ve o etkinlikte skylabda ne seprom ne promerium kaldı. E herkes 25+ level üstü oyuncu değil ki ununu elemiş eleğini asmış çatır çatır seprom birleştirelim. En azından toparlanmak için 1 ay süre olması lazım etkinlik aralarında. Şimdi birde 20 seviye geliştirme geldi ki artık ilk 1000 dekilerin çerezi olur diğerleri.

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Saat farkı lagları etkiliyor sanırım :D .