Turnuva Önerisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. [​IMG]

Jackpot Arena yada 5 vs 5 yapılan turnuvanın oyuna gelmesini istiyorum.

Para ödülü olmasınada gerek yok, oyun içinde ödül verseler yeterli.

Ünvanlar jackpot ünvanı hala gözüküyor.

N/A
    Aynı şekilde tıpkı jackpot gibi 5 vs 5 karşılaşmalar içinde turnuva getirilsin. Türkiye şampiyonası, Sunucu turnuvasu ve dünya şampiyonası etkinlikleri yapıldı. Bunların devamının gelmesini istiyorum. Yine dediğim gibi para ödülü yerine oyun içerikleri verilebilir.

Önceki turnuvalarda olduğu gibi adminlerin başımızda beklemesine gerek yok. Otomatik eşleşme ve haritaya gönderme işlemiyle maçlar düzenlebilir. Bu şekilde modernizasyonu yapılabilir.

Para ödüllü olması daha cezbedici olabilir ancak turnuva olsunda para ödüllü olmasada olur. Bu gibi etkinlikler oyuna oyuncu çekebilir. Günümüz oyunlarıyla darkorbit in yarışabilmesinin tek yoluda budur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ekim 2020
    ateistkeci bunu beğendi.
  2. bencede oyuna tekrardan jackpot arena gelmeli bu turnuva tekrar gelirse eski oyunculardan bırakanların çoğu bu oyuna tekrardan döner

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz indeks bölümüne eklenilmiştir.

Eklemiş olduğunuz video tarafımca kaldırılmış oluğ; bug paylaşımı yapan bir kanalın reklamını yaptığınızdan dolayı hesabınız hakkında cezai işlem uygulanmıştır.

İyi Forumlar.

4. smoonrise

smoonrise User

10bn Euro artık hayalinde bile göremez kimse son zamanlarda oyunun ne kadar para alma üzerine değiştiğini oyunculardan her konuda her durumda parasından faydalanmaya çalıştığı belli , etkinlik bileti diyip 200 bn uri alan oyun JP katılım için kaç uri ister oda ayrı bir düşündürücü soru akıllarda .
    Diğer bahsettiğin x-6 haritalarından eskiden baya eskiden TİM kapısı derdik 5v5 savaşlar olurdu şirketler arası portaldan savaş haritasına giriş yapmak isteyenler arasında seçim yapıp rasgele gemi alıp haritaya savaşılan , gerçekten o zaman için çok keyifli ve ilgi gören bir etkinlikti geri gelmesi iyi olabilir tabi eski hali ile gelirse yine bundanda kazanç elde edeyim diyip TİM kapısına girişleri uridium ile yaparsan oyun tadı kaçar
    Ben oyumu olumlu kullandım yukarda belirttiğim gibi para para para uridium uridium uridium olarak gelmezler destek görür kabul edilirse bu fikir .

Sayfayı Paylaş