turuncu mu mavi mi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OğlumBakGit tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaslar ben yeni bir çar açtımda full turuncu 4 k kalkan verendenmi yoksa full mavi 5 k kalkan verendenmi yapayım kararsız kaldım yardım ederseniz sevinirim :)

2. bo2 yada Ao3 kalkan diz oyuna yeni başlaadım diyosun o zman ao3 diz bo1 iyi değil

3. Tamam saol :) mavilerden dizeyim ben :)

4. BonusRasta

BonusRasta User

%70 hangisi absorbe ediyordu unuttum ondan al, şimdilik credits olanla idaret gelişince açık arttırmadan elit olanı alırsın 10k uridium'luk olanı

5. Bencede a03

6. Merhaba ,

- SG3N-A03-Kalkanı
    5000 kalkan gücü sağlar ve hasarın % 60'ını absorbe eder.

- SG3N-B01-Kalkanı
    Çok iyi bir kalkan! 4.000 kalkan gücü sağlar ve hasarın % 70'ini absorbe eder.

- SG3N-B02-Kalkanı
    En iyi kalkan! 10.000 kalkan gücü sağlar ve hasarın % 80'ini absorbe eder.

Bu duruma göre bence her zaman elit olması iyidir. Bu nedenler bu 3 tanesinin içinde ilk olarak B0-1 iyidir fakat en iyisi haliyle B0-2'dir.

A03 kalkanı 5K veriyor olabilir fakat absorbe oranından dolayı B0-1'e göre daha hızlı azalacaktır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

7. Bencede SG3N-B01 kalkanı daha iyi .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.