Tutucu Programlar

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve agnostiklive tarafından 6 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. smoonrise

  smoonrise User

  Yok dostum asla yanlış anlamam seni bu oyunda artık yanlış anlayacak ne kalmış ki bu kadar yanlışın içinde biz bizi yanlış anlamaya bile halimiz kalmadı merkez sayesinde :)
   
 2. #Avicenna

  #Avicenna User

  kırmızı işaretliğim olay başıma geldi :) kapıdayım aldı halkaya kapıdan çıktım yine aldı halkaya :)
  sistem eliyle oynayanları tespit etmede çok iyi çalışıyo başarılarınızın devamını dilerim do ekibi
   
 3. tutucu banlaması gelmesini dört gözle bekleyen kaç bin kişi var acaba, yönetim bizi duymamaya devam ediyor. oyuncu kaybediyor. yakında herkes otomatik x4 rsb karıştıran 4 5 gemi tek gemi ID sine bağlanıp mause cevirerek oyun oynar hale gelecekler yazık.!
   
 4. #Avicenna

  #Avicenna User

  az önce malum kanaldan videolar izliyorum gemilerin özelliklerini vs tanıtan sıralama oyuncusu var. adam farkında değil galiba gemi özelliği artsın diye npc keserken zephyr gemisi için x8de streunerlere 4x atıyo tek atsın diye :) ama olay şurda patlak veriyo bi yandan da rsb atıyo. diceğim odur ki bu adamlar bile video çekerken bu kadar vurdum duymaz olmuşlar cezai işlem olacak diye korkuları olmadığından...
   
  zalim bunu beğendi.
 5. titans___

  titans___ User

  adam goliat bastıonla yarışma kazanan darkorbitin ödül verdiği belli ,bana o gemiyle müsabaka kazanması normal gelmyor hani en resmi yerden bot kullananlara icazet verildi hani ceza verilyor da neye yarar chat de başkasını tehdit edyor bir oyuncu ben kimim biliyon mu diyor 50 çarım var bu oyunda diyor ya 30 bin çarın olsa ne olcaksa bu oyunda enteresan kafalar var arkadşı başka şirketden gelir sıkar arkadaşım der ben napıyım yani ikisine de sıkyom eksi yemek benim umrum da değil zaten çok kasyorsa gidip 5 bot kendi şirketimden kesyorum sıkmasa da bot kesyorum en son cubi grvini yapamyom adamı kesdim sonra taş satıp geldim portddan atla atlamaz haritanın çeyreğinden biri beni işaretlemiş bakdım bu kesdiğim eksi yememek için sıkmazlar bunlar kolay kolay tabi ki.
   
 6. Mineral

  Mineral User

  O tıp şeyler kullanmayanlari kızïyorlardı biz oyun oynarken oyun yedek parça tüccarları sonra dürüstlük ve adapta bilirkişi oluyorlardı.Halen õyle ki demek
   
  Son düzenlenen: 14 Mart 2021
 7. titans___

  titans___ User

  ben ara ara oto da gemi kesyom az eksi onlardan alyom hırsımı zaten bunların orda burda çarları oluyor illa bunların çarlara denk gelirim gelmesem de fark etmez ben hep aynı şirketteyim zaten
   
 8. Mineral

  Mineral User

  Bir lordakia keserken bile eğlenebiliyorsan senden daha iyi ve rūtbeli oyuncu yoktur.Nede olsa her oyun eğlenmek için oynananlar.Bir satranç gibi..
   
 9. eeee son durum ne raporlama yaptık deyip konu kilitleyinde olsun bitsin !
   
 10. .Mephistos.

  .Mephistos. S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Öncelikle mesajlarınızı flood oluşturacak şekilde art arda yazmayınız.

  Belirttiğiniz kişiler incelemelere tabii tutulacaktır hiç merak etmeyin.

  Sürekli dediğim 1 veya 2 ayda bir işlem yapılmadığını gördüğünüz oyuncuları tekrardan iletme şansınızın olduğuydu bildiğiniz üzere süreç biraz uzun ve sancılı şekilde ilerliyor. Biraz daha anlayışlı ve sabırlı olarak sürekli şekilde support ile iletişimde kalabilirsiniz.

  Hiçbir suç cezasız kalmaz içiniz rahat olsun bunlarla ilgili aksiyonlar için yetkilerimizi DO TR ekibi Olarak sonuna kadar kullanıyoruz.


  Lütfen bunları iletmekten çekinmeyiniz. Hepsiyle yakından ilgileneceğim.


  İnanın farkındayız ancak kanıt eksikliğinden dolayı ve Merkez Ekibin yoğunluğundan kaynaklı bir kaç sorunumuz var. Bunu sadece TR olarak düşünmeyiniz tüm ülke ekipleri için geçerli.


  Yok, Stajyer falan değil arkadaş.


  Bize verilen herhangi bir txt dosyası yok. Mesajları kendimiz yazıyoruz robotluk değil yaptığımız şey. Kesin konuşuyoruz çunki Genel İşletme Şartları böyle.


  Sizleri Mağdur durumda bırakmamak için elimizden geleni yapıyoruz sabırlı olursanız her şey çözülecektir.


  Merkez ekip dememizin sebebi yetkilerimizin kısıtlı olmasından kaynaklıdır lütfen biraz anlayışlı olalım bizler de sizler kadar oyuncuyuz. Bu bot bug ve tutucu kullanan kişilere ban dalgası geleceği bariz.

  Onlar korkusuz oldukça daha fazla kendilerini ifşa edecekler ve büyük bir şok geçireceklerdir.


  Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş