Twitch Prime İle Oyuna Aylık Ödüllerin Gelmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Dark9878 tarafından 8 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İyi bir fikir mi?

 1. Evet

  80,0%
 2. Hayır (nedenini yorumlara yazarsınız çok güzel olur)

  20,0%
 1. Dark9878

  Dark9878 User

  Twitch Prime ile hesabımızı bağlasak ve her ay belirli ödüller gelse hem yeni bir kitle gelir ve belki darkorbit yayıncısı olanlara kod dağıtılsa güzel olabilir mi chattekilere dağıtılması için sizin görüşleriniz nelerdir?
   
 2. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.:)

  İyi Forumlar.
   
 3. Aliens

  Aliens User

  Ben bu tarz teşviklere her zaman olumlu bakıyorum. Bu gibi şeyler oyun yönetiminden 1 birim şey götürüyorsa sonucunda 10 birim katkı sağlayacaktır. Hem oyun yönetimi hem oyuncular için kazançlı; gelmeli.
   
 4. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Konunuz İndeks Bölümüne eklenmiştir. Destek aldığı sürece raporlamaktan mutlu olacağız.

  İyi Uçuşlar!
   
 5. Purgatory

  Purgatory User

  Aslında oldukça güzel bir fikir. Ancak Twitch ile ilgili son yaşanan güvenlik sorunları nedeniyle kullanıcılarının bakışı biraz değişti o platforma. Hem yeni yayıncılar açısından hem de bigpoint açısından ileride neler olur bilemem tabi. Yinede oyum olumlu. :)
   
 6. + sonsuz , twitch prime'dır amazon prime'dır ( prime gaming ) oradan buradan aylık olarak ödüller alabildiğimiz bir çok oyun var , darkorbit için de iyi olur .
   
 7. BUKANN

  BUKANN User

  kesinlikle evet, hem oyunun reklamı olur
   

Sayfayı Paylaş