Duyuru Typona zor sorular typon cevaplasin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 22 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

1- denge yamasi ne alemde cevabi

2- gizli haritada yapildi bari atlama cou neden dusurulmuyor yada sunucu degilde kendimiz gitsek 250 atlayis yapmiyonuz neden
    Cevabi

3- vortek of teror kapisi bittifnde hangi etkinlik gelcek

4- surgeon tasarimi neden koyulmuyor dukkana

5 montaja neden rsb gelmiyor

6- nimesis kalkan coj gidiyor ozellik duzeltiniz duzeltmiyorsaniz neden cevabi

7- pusing 14 defa kesildiginde otomatikmi yiyoz yoksa sikayet edeerlersemi cevab

Simdiden iyi kafa yormalae typon

anlaşılan typon kaçtı bende bunu bekelrdım:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Mart 2018
  2. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Bu durumu bana sormanız gerekmiyor. Moderatörlerin hepsi bu konuyu cevaplayabilir.

1- Yama ile alakalı bir bilgi gelmedi.

2- Bu konuda kararı ben veremem.

3- Etkinlik geleceği zaman duyurusu yapılacaktır.

4- Bunun karar merkezin.

5- Bunun karar merkezin.

6- Bu durumu supporta yazmalısınız. (Anlatım veya Video ile)

7- Pushing konusunda bilgiyi yönetim kendi içinde tutmaktadır.

General(Shadow.sword) bunu beğendi.
  3. ___Nemo___

___Nemo___ User

yeterlı cevab aldım tesekurrler sustum):

4. Arsemia

Arsemia User

Daha önceden sormuştum cevap alamadım gizli haritada değişiklikten sonra on milyonlarca beyaz toplayanlar hakkında şikayet üzerine sport işlem yapıp beyazı siliyor mu ?
    Ayrıca puşing konusunda kesme sayısını bilgisini oyunculara açıklamıyorsunuz nerede görülmüştür de örnek alıyorsunuz.Oyununcunun bilmediği birşeyde oyuncuya ceza verilemez ben 50 defada keserim çünkü yönetim bir sınır koymuyor tamamen saçmalık.

5. ECEL

ECEL User

Geçen seferki oil bugu muydu seprom mu yoksa x4 bugumuydu tam hatırlayamadım. ondada kimin ne kadar topladığını takip edemiyoruz diyip silmemişlerdi . bu soruyu kimse cevaplayamadığına göre anlamanız lazım artık

6. Arsemia

Arsemia User

Bu şuan tesbit edilebilecek bir durum gerekli incelemeler yapılır seyirler kontrol edilirse bu tesbit edilir bu şekilde edilmese dahi el emeğiyle yapılamayacak derecede olan beyazlar silinebilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.