Duyuru TYRANNOS bonus kodu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ogulcano67 tarafından 19 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ogulcano67

ogulcano67 User

Arkadaşlar kod geldi.1 Haftalık Premium ve 1 Haftalık İndirim Paketi.Sınırlı mı bilmiyorum o yüzden hızlı kapışın derim ;) Benim de haberim yoktu.Burdan bana haber eden tr1 uzman adama teşekkürler.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  2. bizlerde sana teşekkür ederiz bu haberi oyun yönetiminden değilde senden duyduğumuz için

polatalemdar311 ve ogulcano67 bunu beğendi.
  3. 1 haftalık geldi :)

4. ogulcano67

ogulcano67 User

polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. ogulcano67 bunu beğendi.
  6. T-129ATK-

T-129ATK- User

hani kod
    bizede söylermisin

7. ogulcano67

ogulcano67 User

8. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Oyun yöneticileri kendi inisiyatifi ile sosyal medyada bonus kodu direk paylaştılar. Bize gelen görevde ise bunu saat 19:00'da forumda duyurmaktı. Ön yargılı olmak yerine önce bizlere nedenini sorarsanız çok memnun oluruz. Teşekkür ederiz. :)

İyi oyunlar.

.Paradoks. ve K-A-R-A-D-E-L-İ-K bunu beğendi.
  9. indirim paketi %25 mi?

10. Bir sonra ki inisiyatifi sizden bekleriz adminim :D

Bu sefer kendiniz paylaşırsınız ;)

Ayrıca facebook üzerinden artık sık sık oyunla ilgili paylaşımlarda bulunuyorsunuz.Artık takip etmeli miyiz :)

Son düzenlenen: 19 Temmuz 2019
  11. modum haklı facebooktada açıklama yapıldı
    belki uzman adam oradan bakmıştır

12. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Ülke takımlarına neyi ne zaman duyurmaları gerektiğini söyleyen yöneticiler inisiyatif alabilir ancak takdir edersiniz ki bunu bizler yapamayız, bizlere iletilmiş olanı uygulamak zorundayız. Dilerseniz elbette Facebook DO sayfasını da takip edebilirsiniz. :)
    İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.
    Resmi duyurunun gerçekleştirilmiş olması ve gerekli cevapların verilmiş olması nedeniyle konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Ataaa, _ALPHA_ ve .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.