Tyrannos Centurion

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ...benim...dünyam tarafından 27 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dediğinize göre önümüzdeki etkinlikte hp link modülü geliyormuş. Kim istedi de geliyor acaba onu merak ettim. Tyrannos Centurion tasarımı ve Hecate gemisi hp link modülü daha çıkmadan gelmesine rağmen. İstediğimiz Tyrannos Centurion tasarımı ve hecate gemisi getirilmiyor. Ama bazı şahısların isteği doğrultusunda hp link yakın zamanda çıkmasına rağmen tekrar gündeme getiriliyor. Bu kadar erken verilmesi birazcık şüphe uyandırdı. Bir diğer konuda Tyrannos Centurion tasarımını ve hecate gemisini bug yolu ile alan şahıslar mevcut. Bu konuda bir yaptırım olacak mı? Artık istediğimiz tasarım legal yol ile gelsin. İllegal gelmesin. Hp linkte nasıl bir hassasiyet gösterdiyseniz istek doğrultusunda Tyrannos Centurion tasarımını ve hecate gemisini isteyen bir topluluğun olduğunu unutmayın...

GAZİOSMANPASHA bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz tarafımca daha uygun bir bölüme taşınmıştır. Öncelikle "Kim İstedi?" sorusuna cevap olacak şekilde; oyuncu arkadaşlarımızın bu yönde talepleri olmuştur. Onun dışında etkinlik içerikleri Merkez Ekip tarafından kararlaştırılmaktadır. Belirtmiş olduğunuz Tyrannos Centurion gemisinin oyuncular tarafından talep edildiği daha öncelerde raporlanmıştır. Anak getirilip getirilmemesi belirttiğim gibi Merkez Ekibe bağlıdır. Bug yolu ile alan oyunculara yönelik çalışmalar devam etmektedir.

İyi Forumlar.

3. Besyokar

Besyokar User

Bunlar gelince yenilmez filan olacağınız mı sanıyorsunuz nedir bir yavaşlatıcı ve parazite bakar centurionun işi öyle çok beklentiye girmeyin yine ağlarsınız yine bizi kesiyorlar diye

PİONEER bunu beğendi.
  4. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

etkinlik diye birşey yokki ortada hp linki olmayan %80 kesim alsın diye gelen birşey sadece bu hedefler bile yok her etkinlikte gelen

arkadaş bencede konusunda haklı illegal bir şekilde tyranos alanlar +hplink alıp insanları bıktıracaklar peki 1 yılldır tyranoos bekleyen oyuncu yada benim gibi uzun süre hacete bekleyen napcak ben ful +ful bir gemiyim tek eksigim şuan hacete neden ben düşünülmüyorum 4lwl kurbanlık alevi 1 yıl bekledim ben oysaki ?

ve etkinliklerin amacı olur burdaki ne 2 modül 1 hplink dımışır modülü fixlenecek zaten bu gayet acık gözükmekte hammerclaw ise hızdan dolayı kullanılmayan bir gemidir 7 yıl aegis oynayan biriyim ve hızı golilerle eşitlensin diye gemi nerflendi %10 hız yükseldi fakat özellikleri 25 bin darbe basarken 17.500 ze düştü şuan oyun yönetimi napıyor verdigi hızı elimden alıyor + özelliklerimin süresini kısıyor ve kullanılmayan bir modül daha veriyor bana hp linkimde var ben bu etkinlikten ne kazanacagım ? sırf birileri hp link istiyor diye ve laglar buglar sorunlar var diye gündemi deiştirmeye odaklı bir hplink verelim ztn cogu kişide yok herşey unutulsun deniliyor resmen

Son düzenlenen: 28 Temmuz 2020
    ateistkeci bunu beğendi.
  5. took312

took312 User

kardeşim sizde var diye kimse de olmasın mı yavaş yavaş eski şeyler tekrar gelecek yeni oyuncuların da alabilmes için bidahaki etkinliğe sizin istedikleriniz gelir kasmayın bu kadar

6. -333-

-333- User

süper yaaa o şahsa söyle senin içinde istek yapsın kardeşim madem sözü geçiyor..süper yaaa süper süper..

7. Merkez ekibe bağlıysa Tyrannos centurion tasarımı ve hecate gemisi isteyen topluluk göz ardı ediliyor ben bu cümleden bunu çıkartırım. Uzun süredir beklenen tasarım ve gemi. Bu konu merkez ekibe raporlandıysa konu kilitlenebilir.

8. Hecate ve Tyrannos Centurion benim ve arkadaşlarımın da uzunca süredir beklediği bir olgu lakin hiçbir şekilde dönüş olacağını sanmıyorum ama buradaki adminlere sert dille konuşmanın da faydası olacağını sanmamaktayım. Buradaki veya oyun içindeki adminler yada moderatörler forum veya chat yetkilileri gibi düşünmekte fayda var. Yani söyledikleri gibi içten inanıyorum ki onlar da bu tarz şeylerin oyuna daha sık eklenmelerini istiyorlardır ama merkez ekibe raporlamak dışında ellerinden bir şey geleceğini sanmıyorum. Yine de bu tarz gemi ve tasarımlar gelirse oyun daha eğlenceli hale gelir bu konuda bende istekliyim belirtmek isterim.

9. JoLLie1453

JoLLie1453 User

aylarca hp link istendi geldi bu seferde nasıl hp link geliyor diye şikayet ediyosunuz tyronos cent gelince de niye hp link gelmedi diye şikayet edecektiniz doyumsuzluk var sizde.

PİONEER ve #DaffyDuck bunu beğendi.
  10. PİONEER

PİONEER User

Hecate niye bekliyorsun ? iyi bir gemi degilki...

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli raporlamalar yapılmaktadır. Ancak getirilip getirilmeyeceği kesin değildir. Bu kısma tekrardan değinmek isterim. İçeriğin belirtilen dönem içerisinde etkinlik veya alışveriş ile almış oyunculara özel olmasını düşünüyor da olabilirler. Kesin bir şey söylemek gerçekten
    çok güç.

İyi Forumlar.