Geri bildirim UBA da Pet Seviye Sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve smoonrise tarafından 4 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. smoonrise

smoonrise User

Ben pek girmiyorum fakat büyük yazı ile açılan konuda yazılanlar doğru ise haksızlık var demektir bu haksızlığa TR server oyuncular maruz kalıyor ise buna tepkisiz olmak son derece yanlıştır .

Kapatılan konudaki pet seviye sorunu ; 5 level ile girildiğinde 3 level ile geri düşülüyor ve bu yabancı server için geçerli olan bir durum değildir . Merkez bildirilmesi ve tüm server için 3 level düşmesi yada TR server içinde level kaybının düzeltilmesini yabancı server gibi olmasını sağlamasını bekliyoruz ve yapacağınız raporlamada bu sorunun uzun zamandır devam ettiğini de eklemelesiniz , hatta bu zamana kadar ubada bu maduriyet için telafi niteliğinde birşeyler bile verilmesi gerekir .

2. TheEndGame

TheEndGame User

sadece bir var sayım girip bakmak lazım belkide anlık bir hatadır hem yabancı serverde olmuyor denmesi oldukça garip nereden biliniyor yabancı serverlerde olmadığı ben yabancı serverdeyim gayette oluyor bu bir genel sorun.

3. smoonrise

smoonrise User

Ben TR server oyuncusuyum ve uba kullanmıyorum bu sebep ile bilemem doğrumu değil mi fakat akıllarda soru işareti kalmaması için hata düzeltilir ve bu tür sorun yada varsayımlar için ortam oluşmaz . Konu sahibi uzun zamandır böyle diyor daha ısrarlı bir şekilde raporlanması gerektiğinin kanıtıdır buda .
    TR yetkilileride kontrol edebilir yabancı serverda pet seviye düşmeme durumunu böylece net bir bilgi ile rapor hazırlamış olurlar ...

4. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu raporlanmıştır.

Saygılarımla,

Amiral34.

5. smoonrise

smoonrise User

Teşekkür ederim , sizin içinde uygun ise konu kilitlenebilir kolay gelsin .

Amiral34 bunu beğendi.
  6. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Kilitlenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş