Uba Pet Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RECEPERTUGRUL tarafından 7 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. KAÇ YILDIR BU SORUN VAR HER DEFASINDA SORUN RAPORLANDI DİYORSUNUZ DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK BİZ TR OYUNCULARI OLARAK HAKSIZ BİR ŞEKİLDE UBA ATIYORUZ ARTIK TR ADMİNLERİ OLARAK ŞU SORUNU ÇÖZDÜRÜN ELİN ADAMI ISI SEVİYESİ 5 GİRİYOR DIŞARI 5 ÇIKIYOR BEN 5 SEVİYE GİRİYORUM DIŞARIYA 3 ÇIKIYORUM YETER YAHU
   
 2. smoonrise

  smoonrise User

  Dostum öncelikle büyük harf yazma lütfen , yasak olduğu için haklı olsan bile haksız duruma düşer uyarı ikaz veya ceza alırsın okuyunca bu mesajı düzeltirsen çok iyi olur , 1-2 gün önce senin açtığın konuyu görüp bu hata için raporlama yapılacak yazısı olmadığı için konuda bizzat kendim konu açıp konuyu dile getirdim ve merkeze raporlanacağı TR takımı yetkilisi tarafında bildirildi konu artık merkezin incelemesi ve düzeltmesine kaldı biraz sabır etmek lazım , genel konular içerisinde bakarsan açtığım konu ve yazışmaları görebilirsin .
  Ek olarak hızlı sonuç için uba öncesi ve sonrası pet ile ilgili video çekip buraya veya supporta video atarsan çok daha hızlı sonuç alınabilir hatta yabancı server ile ilgilide video kanıtı paylaşırsan iyi olur çünkü yabancı server pet leveli düşmediğine dair yazdığın bilgiye hatalı bilgi diyen oldu .
   
 3. Merhaba,

  geçen konunuzu uslubunuz yüzünden kapattığımı hatırlıyorum bu sefer hesabınıza 2 hafta süre ile ceza verip konunuzu kilitleyip arşive alıyorum. Sorun daha önceden raporlandığı ve çözüm beklendiğinden dolayı daha fazla konu kalabalığı olmasına gerek yoktur. Ceza süreniz bittikten sonra tekrar gelip bu konuyu açar iseniz hesabınıza 1 ay süre ile cezai işlem uygulayacağım. Spam konu oluşturmaktan.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.