Uber kristallon Menzili nedir?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JαbbαŔ tarafından 16 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Rahat uridyum kasmak için 4 5 haritasına dadandım boss kristallon, uber kristallon kesiyorum fakat uber kristallon menzili nedir arkadaş bi türlü kaçılmıyor bunun menzili nedir bilen var mı ? Nasıl rahat keseceğiz elemanı

FEMİNİSTBACI bunu beğendi.
  2. r1ngzer0

r1ngzer0 User

Kesmekte zorlandığınız npc'leri, eğer hasarınız yetiyorsa oto-roket cpu'yu kapatıp hasar almadan dönebilirsiniz.

3. yani desekki menzili 1000 metreylemi ölçüp ayarlayıp kesecen.

rifataslll bunu beğendi.
  4. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Gemim ful gemi x4 rsb ile dönüyorum fakat, nedense her buz parçası kafama 40k olarak geliiyor haliyle can dayanmıyor bu npc ye hayırdır dediğim gibi siz terzi beyfendiye de diyorum ?

5. Menzili sayısal olarak değil göz kararı bulabilirsiniz. 3boyutlu sürümde hasar almadan kesebilmek mümkünken 2 boyutluda daha zordur uberkristallonu kesmek, bosskristallon için öyle bir durum söz konusu değil rahatça kesilebiliyor.

6. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

3 boyutlu da oynuyorum fakat menzili daha uzun boss tallonu hasar almadan rahatlıkla kesebilirken uber tallon için aynışey geçerli değil, lag falan giriyor desem hepte girmez herhalde, dün 100 e yakın belki de kesmişimdir biraz fazla zor gibi geldi

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun şekilde düzenledim.

Uber talonun menzili lazer menzilinden cok ufak farklarla kısadır. Örnek veriyorum lazer menzili 10 ise uber kristallon menzili 9 dur. Oyunda kesmesi en zor olan npclerden biri olan bu npcnin basitce yapma şekli hades kapısı olarak tavsiye edebilirim :)

Net sayılar hakkında bir bilgi vermek çok zor merkez ekip bu bilgileri bizlerle paylaşmadığı için net bir şey diyemem.

İyi Forumlar.

8. 1feder

1feder User

hahah dostum niye bu kadar merak ettin hayırdır ölçelimmi senin için aman dikkat :D