Uber Protegit Görevi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve lole1 tarafından 8 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lole1

lole1 User

Uber Protgeit Görevini tam 2 gün gür deniyorum yaklaşık 20 cpu bitirdim ve hala beni gizli haritaya atmadı madem böyle bir görev var ve niye o haritaya işkenceyle giriyoruz girmeyide bırak herkes bu durumdan memnun değil yaw bari görevi olanlar için bi kolaylık sağlayın yanii biz bıktık ya arkadaşım 3 haftadır deniyor bi türlü giremedi bende 2 gündür deniyorum giremiyorum yani biz oyun oynamaya geliyoruz malesef oynıyamıyoruz sıkıntıdan başka bişey değil bu oyun yani lütfen bunu bildirin. raporlayın yetkililere gerçekten hoş bişey değil anlayın bizi
    saygılarımla.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sadece 20 CPU mu :D? Ben en son gizli haritaya 500 CPU bitirdikten sonra girebilmiştim :D 1 haftamı almıştı. Sizin şu an yaşadığınız durumu çok iyi anladığımdan emin olabilirsiniz. Lakin bu durum için şu anda yapılabilecek bir şey yok. Zamanında ilk atlama da, 2., 3. , 10. atlamada gizli haritaya girecek kadar şanslı olmuştum.

Yinede dilerseniz Güncelleme ve Fikir Havuzundaki İndexi araştırarak bahsi geçen durum için sunulan fikirleri destekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

PoetShadow bunu beğendi.
  3. lole1

lole1 User

o 20 cpu yanlışlıkla yazmışım 200 cpu olucaktı sizlerin vereceği cevabıda biliyordum

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu kadar değerli ödülleri kazanmak için zaman harcanması gayet normal bence. Bol şanslar dilerim.

İyi forumlar.

PoetShadow bunu beğendi.
  5. yildizci

yildizci User

oyunda sistem günlüğü var ya bari orada birisi atladığında sistem uyarı versin desin ki birisi gizli haritaya atlayabildi vs bizde en azından ona göre zaman ayarı vs yaparız

6. ben bu uber protegitleri hiç bi yerde görmedim eternal kapısında gördüm.süpriz kapıdan bahsediyorsunuzda adı üstünde hem süpriz hemde kapı.eternal kapısında yazmayan protegit ordamı yazacak göreve hemde süprizse zaten giremeyeceyiz.200 cpu ne 500 cpu ne?aynı zone haritası görevleri gibi.görev var hasar verecek gemi yok .görevlermi saçma yapılmasın diyemi veriliyor görevleri anlamak mümkün deyil.ayrıca forumda yazıyorum diyede gemime zarar vermeyin lütfen.arkadaşın biri burda yeniliklerin hatalı olduğunu yazmış hararetli saatler deki gibi dün 2 saatlik gemi ödüllerini sadece 30 dakika kullanabilmiş.yapmayın böyle ayıptır yazıktır

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

UberProtegit NPC'si Süpriz haritada bulunmaktadır. Eternal kapısında bulunan Protegit NPC'si kapıya özel olduğundan görev ilerlemesi olamayacaktır (diğer kapılarda olmadığı gibi [Hades Hariç]). Görevlerinizi geliştiğinizde yapma şansınız da bulunmaktadır. Acele etmenize gerek olduğunu düşünmüyorum.

İyi Forumlar.