uber protegit görevi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *BlackGalion* tarafından 23 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Uber protegit görevi EBG kapısındada geçerli olsunmu?

Anketin kapanma tarihi 18 Ocak 2023.
  1. evet olsun

73,7%
  2. hayır olmasın

26,3%
  3. evet olsun

oy sayısı 0
    0,0%
  4. hayır olmasın (sebep)

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. arkadaşlar bilindiği üzere uber protegit görevi sadece gizli haritada geçerli ancak gizli haritaya girmekse deveye hendek atlatmatan daha zor acaba diyorum uber protegit görevini EBG kapısında yapsak bu her oyuncunun hayali gibi bişeydir sanırım

2. Evet gizliye girmek zor fakat hem verdiği ödül bakımından hemde (bl görevleri gibi) yapmak için grup bulmaya gerek olmadan soloda yapılabildiği için böyle kalması daha iyi bence.

3. Aliens

Aliens User

Kesinlikle olmamalı. Çünkü EBG'de çok çıkmakta. Bu görevin ödülleri de düşünüldüğünde sadece 1 CPU'da bile yapılabilecek bir görev haline gelir. Olacaksa da o sayı 250 değil de en azından 2500'e çıkması lazım. Ki bu da iyi bir sayı değil.

4. anlaşılan arkadaşlar sizler girebimişsiniz gizli haritaya :D D.O başından beridir oynarım sadece 1 kez attı beni

titans___ bunu beğendi.
  5. ben aklıma estikçe giriyorum tabi öyle hemen değil 50 ila 100 atlayışta mutlaka giriyorum ama bir espirisi yok atom bombası erken dolsa biraz kasılabilirsin pet kami destekli ama maalesef geç doluyo ve 2 saatin sonunda x1 ışınlıyor.yani durduk yere girilmiyor emek istiyor sabır istiyor.

6. titans___

titans___ User

yani gizli harita dursun, yani bende 1 kere attı kastı patladım sonra ömrümü 1 görev yapcam diye uğraşmak saçma geliyor bana başkası dursun diyor girip bitirmiş mi bilmem, ne olcak EBG de yapılınca görev harita duruyor isteyen girebilen giriyor da yapılmaz açıkcası zaten öyle çok görevde kalmadı ödülüne ben çok meraklı değilim yani yıllardır idare de ediyorum , ödülleri şahane de olsa girmek için habire uğraş da uğraş bıkkınlık veriyor 2009 dan beri 1 kez gir patla daha gireme ben girmek isterim görevleri olmasada ne gezer , lpmuyu açtığın için teşşekkür ederim , kapı açık da giremedikden sonra , sanırsın burj el diye lüks otel var oraya gircez , sömürdüler o zaman da giremedim hala aynı istikrar da devam ediyorum ,

7. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Sayfayı Paylaş