UberProtegit görevi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve USTA[CEZA] tarafından 3 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. USTA[CEZA]

USTA[CEZA] User

Merhaba arkadaşlar 'Sınırsız Uber' diye bir görev var ödülleri çok iyi lakin nerde bu uberprotegitler ebedi blacklıghttakıler sandım önce onları kestim ama göreve eklenmedi bu konuda bilgisi olan aydınlatabilir mi

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Belirtilen NPC'ler Gizli Haritada bulunmaktadır. Gizli harita bilgisine Buradan ulaşabilirsiniz.
    Sınırsız Uber
    • 350.000 UCB-100
    • 75.000 RSB-75
    • 10.000 Ekstra Enerji
    Sırasıyla
    • 250 UberProtegit imha et.
    Aradığımız pilot sensin. Kontrol, Uber Protegit'lerin giderek daha sorun çıkaracak sayılara ulaştığını, liderlerinin gücünü gören diğer Protegitlerin de buraya yöneldiğini bildirdi.İnsanlık karşısında zayıf kaldıklarını onlara göster. Büyük bir kısmını ortadan kaldır ve buraya dönerek ödülünü al.

İyi Forumlar.

3. bende dün gece bitirdim.
    02.01.2022 - 22:35 UberProtegit türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    02.01.2022 - 22:35 Alınan nesne: Cephane - RSB-75 (75.000)
    02.01.2022 - 22:35 Alınan nesne: Cephane - UCB-100 (350.000)
    02.01.2022 - 22:35 Elde edilen başarı: Uber Ölümcül
    02.01.2022 - 22:35 Görevi "Sınırsız Uber" başarıyla tamaladın!
    02.01.2022 - 22:35 Galaksi kapıları için ekstra enerji aldın (10.000)

titans___ ve BUKANN bunu beğendi.
  4. USTA[CEZA]

USTA[CEZA] User

vayyy bende bu kadar kolay bu kadar ödül alınır mı diyordum kolay değilmiş zaten bilgilendirme için teşekkürler

BUKANN ve kaptan34 bunu beğendi.
  5. Bu görev için ille de Sinek ( Spearhead ) gemisini mi kullanmak gerekiyor? İzlediğim videoların bir kaçında sadece sinek vardı. Orcus ile girsek dezavantajlı mı oluruz?

6. En hızlı gemin hangisi ise onunla gir kaça kaça sıkacan artık. Ben Orcusla 738 hıza ulaşıyorum ve Orcus hariç (x2 modül katlamadan dolayı) şu an oyundaki hiçbir gemi bu hıza ulaşamaz diye tahmin ediyorum.

7. tryhardD

tryhardD User

Eğer haritanın ortasına atmazsa elinizde güçlü olan bir gemiyle girseniz de olur illa spearhead olmasına gerek yok. Köşeye çekilseniz zaten protegitlerin çoğu peşinize takılıyor 3-5 tane çeke çeke kesiyorsunuz çabucak bitiyor görev. Girmesi mesele sadece. Ben mimesisle girip yapmıştım oldukça da iyi olmuştu yetenek sayesinde çok hasar yemiyordum ama kaçınma modüllerim tam elinizde varsa kullanabilirsiniz 60-70k kalkan yeterli olacaktır. Ayrıca faz yeteneği de çalışıyor eğer çok saçma bir yere atarsa da atıp uzaklaşma şansı tanıyor.

8. titans___

titans___ User

bu uber pro gizli haritasına girmek için x-2 den mi x-4 den mi atlama cpu kullanılmalı ve credi ile alınan CPU ile mi denenmeli? Ben kaçtır deniyorum olmadı .

9. ben kredili olanla uzak atlamayla 4.5 kara delikten hepsini denedim 5 gün sürdü atlamam saymadım kaç cpu bitirdim ama 2 kere atladım patladım 3 cüde patlamadım kurtuldum.zaten kredili olan x4 e kadar çalışıyor.

10. BUKANN

BUKANN User

x-2 x-4 farketmez, daha seri denemeler yapmak için x-2den atlamanız iyi olacaktır. 10atlayışlık kredili olan cpu da olur 20 atlayışlık urili olan cpu da olur. 4-5te solucan deliğinden de atlayabilirsiniz. ama kuponla atlanılan gri renkteki atlama cpu ile olmuyor.

titans___ bunu beğendi.
  11. 41krvfb41

41krvfb41 User

hangi görev bu ?

12. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Yukarıda ki mesajında admin arkadaşım belirtmiştir.

İyi Forumlar.

kaptan34 bunu beğendi.
  13. kaptan34

14. titans___

titans___ User

ben günde yarım saat deneyip bırakyorum daha hiç siftah yapamadım

15. tryhardD

tryhardD User

Sabır işi ve baya şans işi maalesef en son 1 hafta denemiştim girmek için günde 3 saat süre ile. Ama oyuna reset atıldıktan sonra düşmenin kolaylaştığına dair bir şeyler duymuştum eğer vaktin varsa o vakitte dene.

titans___ ve kaptan34 bunu beğendi.
  16. kaptan34

Belirtilen durum hurafe değil gerçek bu arada. Resetten sonra denemek her zaman en mantıklısıdır. ;)

tryhardD bunu beğendi.
  17. titans___

titans___ User

denedim de oyun da o kadar deneyebilirmiyim zaten cephane var birde bunun için o kadar denemek gereksiz geliyor ödüller fena da değil de bakalım 2009 dan beri oynuyorum da daha giremedim belki yeni başlayıp girenler olmuştur .

18. HeRKüL300

HeRKüL300 User

3 saattır denedim hala atlamıyor en düşük Aktif.